Jump to content
vilianis

Acura TLX 2021

Recommended Posts

Здравейте колеги,от къде да поръчам части за Акура TLX 2021 год.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти, от САЩ. Няколко варианта имаш. Rockauto. com., AcuraPartsWarehouse. com, Bernardi parts acura. Поздрави 

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Благодаря колега,а доставката от там по какъв начин става?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има опция да се избира начина на доставка - DHL, Fedex... Преди като е чрез DHL можеше да се плащат и митнически такси заедно с поръчката. 

image.thumb.png.5e1989c43bf6561a8b3d47f46792341b.png

 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, има ли от къде да се поръчват едрогабаритни части втора употреба? Като калници, брони и т.н.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 1.08.2023 г. at 23:33, didomucy написа:

Здрасти, от САЩ. Няколко варианта имаш. Rockauto. com., AcuraPartsWarehouse. com, Bernardi parts acura. Поздрави 

Здравей колега, как поръчваш от acurapartswarehose.com? Не ми дава доставка до България.

Редактирано от Stiliqn86

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 23.09.2023 г. at 10:43, Stiliqn86 написа:

Здравей колега, как поръчваш от acurapartswarehose.com? Не ми дава доставка до България.

Изпрати им емайл и ги попитай как да процедираш. Успех

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние всичко си поръчваме от M$S Auto досега всичко е било точно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колеги честно казано не си купувайте кола от Америка.

А най-големите мошеници май са https://usacars.bg

Мамят те ,че имат хора в Америка и ще видят колата която искаш да купиш.Купуваш на сляпо и ядеш ....Лъжат за всичко -от цената за доставката до обмитяването.Когато дойде колата плачеш.Защото си прецакан.И тогава започват да те цакат и с резервните части.А за ремонта направо е страшно.Най-добрият там е Иван Бакалов ама не журналиста,а онзи от Пловдив-той знае кой е.Честито!!!Ще му се връща.Нерви ,пари,здраве,семейство,безсъние....и каквото се сети...

 

Редактирано от vilianis
  • Объркан 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 16 часа, vilianis написа:

Колеги честно казано не си купувайте кола от Америка.

А най-големите мошеници май са https://usacars.bg

Мамят те ,че имат хора в Америка и ще видят колата която искаш да купиш.Купуваш на сляпо и ядеш ....Лъжат за всичко -от цената за доставката до обмитяването.Когато дойде колата плачеш.Защото си прецакан.И тогава започват да те цакат и с резервните части.А за ремонта направо е страшно.Най-добрият там е Иван Бакалов ама не журналиста,а онзи от Пловдив-той знае кой е.Честито!!!Ще му се връща.Нерви ,пари,здраве,семейство,безсъние....и каквото се сети...

 

Аз съм изключителмно доволен от МОСТАУТО. Не стига че колата ми пристигна за 45 дни, но и я бяха измили преди да ми я докарат. Помня я как беше на снимките преди търга.Колата я взех по тяхна преценка и препоръка и нямаше изненади.Също казаха че може да се види предварително но се заплаша и те нямат нищо общо с това гледане. Плаща се на човек технически грамотен и се наема от сайта който прави търга . В случая Copart

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...