Jump to content
Edin pitch

Помощ при покупка на Honda CR-V първа генерация

Recommended Posts

Здравейте,

Моля за помощ при избор и покупка на Хонда CR-V, първа генерация, 2000 г., внос от Швейцария. Нищо не разбирам и мога да допусна сериозна грешка без помощ от специалист.

Молбата ми е, с някой заклет Хондаджия да отидем да го огледаме и покараме преди евентуално сключване на сделка. Плащам 50 лв за около 2 часа работа. Ако човекът е наистина сериозен и разбиращ може и за нещо отгоре да се договорим. Моля за лично съобщение.

Благодаря предварително.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета и момичета, моля за едно добро, при това платено! Имам автомобил, набелязан в София. Всички ли вземат по или над 25 лв на час в този форум? Защото аз толкова предлагам за малко помощ. Аз съм далеч от такъв доход!!! Ако вземах толкова щях да гледам някое CR-V, поне след 2011 г. , Евро 5, ама нъц. :tooth::tooth::tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти,

 

аз бих ти казал да си платиш и да отидеш в съответния сервиз да погледнат. Щото тези Црвета са здрави ама са вече на 25г и там филмът е голям и може да е свързан с доста разходи.

 

Бих те посъветвал следното:

 

1. Най-добре да я вземеш от човек, ако е гледана ще си личи, със сигурност ще си спестиш много главоболия и време. По-скъпа ще е, но ще е оправдан разход. 

2. Ако има още такива без газ, вземия без, ако решиш сложи си ти после - златно правило!

3. Повечето ще ядат масло вече, въпросът е колко - гледай ауспуха колко е черен и мазен 

4. Гледай за ръжда

5. Отдели си пари да я стегнеш, зависи колко, ама ако трябват за гуми и хубаво обслужване - сметни едни 20% с регистрации, документи и прочие.

6. Прочети инфо във форума, има всичко - а за обслужването може да ползваш общите поръчки!

 

П.с. не съм профи и нямам възможност да дойда, просто споделям от опита който съм натрупал с бараките, които купих досега :D 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти да видиш,незнаех,че се взимат пари за оглед. Браво до там ли се стигна????? 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

#Plevelcho

Off topic

Аз нещо не схванах това с парите за оглед ... Сърказъм, ирония или нещо друго...!?:o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 30.06.2023 г. at 16:07, galin_k написа:

Здрасти,

 

аз бих ти казал да си платиш и да отидеш в съответния сервиз да погледнат. Щото тези Црвета са здрави ама са вече на 25г и там филмът е голям и може да е свързан с доста разходи.

 

Бих те посъветвал следното:

 

1. Най-добре да я вземеш от човек, ако е гледана ще си личи, със сигурност ще си спестиш много главоболия и време. По-скъпа ще е, но ще е оправдан разход. 

2. Ако има още такива без газ, вземия без, ако решиш сложи си ти после - златно правило!

3. Повечето ще ядат масло вече, въпросът е колко - гледай ауспуха колко е черен и мазен 

4. Гледай за ръжда

5. Отдели си пари да я стегнеш, зависи колко, ама ако трябват за гуми и хубаво обслужване - сметни едни 20% с регистрации, документи и прочие.

6. Прочети инфо във форума, има всичко - а за обслужването може да ползваш общите поръчки!

 

П.с. не съм профи и нямам възможност да дойда, просто споделям от опита който съм натрупал с бараките, които купих досега :D 

 

 

Благодаря ти за добрите съвети!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
На 7.07.2023 г. at 7:45, mitaka0007 написа:

#Plevelcho

Off topic

Аз нещо не схванах това с парите за оглед ... Сърказъм, ирония или нещо друго...!?:o

Хм, винаги ми е било интересно как различните хора, разбират нещата по различен начин. Не, автоджамбазите не вземат пари за оглед, Слава Богу! И не е сарказъм или ирония, разбира се. Просто има фирми, които те таксуват по 50 лв, за да ти огледат професионално колата, която искаш да купуваш. Или пък 70 лв, ако и направят и комп. диагностика на място. Аз, търсих някои фен/познавач да ми помогне да огледаме колата, за да не се набутам с някоя таратайка и предлагах да му платя 50 лв. за услугата. Това е всичко.

Редактирано от Edin pitch
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо, не си в точният раздел. Второ, може да потърсиш информация за модела където трябва. Трето, цените на фирмите организиращи оглед са доста по-високи от споменатото! Това последната ти го казвам от опит. Последно една девойка плати 150 лв. за оглед на кола докарана от мен. Младежа закачи диагносниката, погледна я от тук от там  докато си говореше по телефона. На финала и каза - Всичко е ток и жица, дай 150 лв.

 П.С. Желая ти успех, все пак!

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преместено в раздел CR-V 1 генерация.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...