Jump to content
Hukumo

Подмяна на седалки

Recommended Posts

Здравейте колеги,

Наскоро си купих HR-V 2001г преди фейслифта със синия салон, 4 врати. Шофьорската седалка е много амортизирана и искам да я сменя. Сивия салон на фейслифта ми харесва повече, и гледах някакви обяви в OLX имат само че за двуврати. Някой сменял ли е стария (син) с нов (сив) салон, и дали ако взема от такава с 2 врати ще стане за моята, която е с 4 врати?

Също така ако някой знае конкретно място в София, където мога да намеря такива, моля да ми прати линк или координати.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

защо не потърсиш тапицер който да я направи професионално, мисля че ще е в пъти по добре от колкото нов стар салон на 20+ години

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото цялата пяна е смачкана и най-вероятно и пружината е в много лошо състояние. Не е само до скъсания плат.

Аз можех да взема и някакви калъфи за седалки и да не го мисля.. ама искам и да е по-комфортно. Предполагам, че ако се смени с някоя по запазена ще стане по-добре и по-лесно и дори по-изгодно. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

разбрах, аз не знам дали са еднакви по размер в бургас в моргата имаше такива седалки преди няколко месеца баха към 600 лв ще питам дали стават ако знаят

Редактирано от Eks

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На предните от 3-вратка облегалките се накланят силно напред, за да се осигури достъп на задните пасажери, а на 5-вратката няма такава функция, но като монтаж за купето трябва да са еднакви, както и задните.

Със сигурност запазени от донор ще са по-евтини от претапициране, а и по-добро от оригиналното няма.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...