Jump to content
pando

Относно поставяне на блутут

Recommended Posts

Здравейте колеги,имам црв 2 ген. с оригинална навигация с  сд , интересуваме може ли да се сложи към нея блутут?

Не искам да я махам понеже дава много хубав звук, или да се сложи друго устройство да качвам мп3 , че така само сд.

Благодаря ви предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях, че италианците са слагали в Италия. По автосалоните имаше хонди с такова външно устройство, закрепено на таблото, но не знам, какво точно е. Важното е, че е възможно. Ако намериш кола за продаване с такова устройство, може да питаш, да го разгледаш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти,дано да намеря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагамколегата @Ivan B има предвид нещо такова

https://www.olx.bg/d/ad/blutut-parrot-mki-9100-svalen-ot-honda-CID1243-ID95eqP.html

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 5 часа, pando написа:

дава много хубав звук

 

Хубав звук..... повярвай ми не дава.

Скро даже разбрах, каква е насладата да сменя така харесваните от мен пищялки горе на кората до стъклото, с по качествени на Херц.

Сега съм планувал нов ъпгрейд на говорителите във вратите, които смених още като я купих 2014-а.  Дори съм купил новите , но трябва да се постопли защото 1-2 мм не ми стига да мине магнитът през отворът и ще трябва да разширявам малко. ;-) Бях  във Варна миналата седмица, трябваше да ти пусна демо. ;-)

Редактирано от docev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МОята навигация се повреди и сложих добър клас Сони, двоен дин с всякакви екстри и вховоде и натройки, но......звукът е скапан, омазан, неясен, неотчетлив. Това третата кола, накоято сменям оригиналното аудио и не съм доволен. Вокалът винаги получава една кърпа на устата, въпреки по-голямата мощност. Само пищялките ли смени или и навигацията? Може ли да ми кажеш какви пищялки на Херц си сложил?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Навигация нямах. Бях със CD. Сложих Кларион CD и веднага усетих разликата. После смених говорителите във вратите, с 2 компонентни на Херц тогавашен модел ( еквивалент на https://www.avitel-bg.com/hertz-dsk-165-3_2-way_comp ) без да ползвам пищялките, щото бяха посни, което може и да е грешка. Имах други пищялки отделно купувани по качествени на Херц, които сложих отзад на колонките на задната врата обърнати напред. И така 7 г. Сега обаче ми щукна да видя каква е разликата ако сменя и предните фабрични пищялки, като взех https://www.avitel-bg.com/hertz-cento-c-26-oe---tweeter-oem , но 1мм не стига да влязат точно. Махнах периферията където влиза оригиналната пищялка и в кутията има двойнои лепяща лента която ползвах за да ги лепна към пластмасата. Разлика.... Х100. За вратите съм взел сега https://www.avitel-bg.com/hertz_sv165-spl_show_midrange които пак с 1-2 мм им е по голям магнитът за да минат през ламарината. Взех среди, защото имам активен суббас между седалките ( който също може да бъде заменен ;-) )

Ако няма суббас, за вратите има хубави басови с 4 пищялки става приличен и добър звук

Редактирано от docev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах такъв дигитален чейнджър с блутут монтиран на оригиналната навигация. Работеше прекрасно звука беше супер,от флашката и блутута. Имах и монтиран микрофон към него за провеждане на разговори,същи така можеш да си пускаш музика от телефона. Бутоните на волана също работеха с флашката и блутута.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...