Jump to content
BGavrilov

Ксенон (D2S) фарове за Акорд 8

Recommended Posts

Здравейте,

 

От 1 седмица търся ксенон (D2S) фарове за моя Акорд, прерових интернет буквално. Намирам само фарове със H1, HB3 крушки и D1S. 

Намерих един единствен ляв фар с D2S крушка, но не и десен. Моля, ако някой знае къде да потърся такива фарове да пише, че съм в безизходица.. Оригинални от Хонда са 950лв единия фар:confused:....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
2 hours ago, BGavrilov said:

Здравейте,

 

От 1 седмица търся ксенон (D2S) фарове за моя Акорд, прерових интернет буквално. Намирам само фарове със H1, HB3 крушки и D1S. 

Намерих един единствен ляв фар с D2S крушка, но не и десен. Моля, ако някой знае къде да потърся такива фарове да пише, че съм в безизходица.. Оригинални от Хонда са 950лв единия фар:confused:....

Погледна ли в ebay.co.uk? Има доста ударени акорди, които се продават на части в UK. Дано имаш късмет! 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, сетих се да, но те са с десен волан и фаровете са обърнати за движението там .. имат разлика в осветяването на пътя :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Олх търси ли? Там са ми попадали безброй пъти.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам.. Има една единствена обява и то фара е пукнат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 6 часа, BGavrilov написа:

Здравейте,

 

От 1 седмица търся ксенон (D2S) фарове за моя Акорд, прерових интернет буквално. Намирам само фарове със H1, HB3 крушки и D1S. 

Намерих един единствен ляв фар с D2S крушка, но не и десен. Моля, ако някой знае къде да потърся такива фарове да пише, че съм в безизходица.. Оригинални от Хонда са 950лв единия фар:confused:....

Това че пише че е d1s най вероятно е сбъркано при описанието. Няма фарове на Хонда с д1с. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
14 minutes ago, Honda9289kt said:

Това че пише че е d1s най вероятно е сбъркано при описанието. Няма фарове на Хонда с д1с. 

Ами не е точно така.. Има, излиза даже и по номер на частта, че има с D1S..  Продават се такива и по сайтовете за авточасти

Редактирано от BGavrilov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 16 часа, BGavrilov написа:

Здравейте,

 

От 1 седмица търся ксенон (D2S) фарове за моя Акорд, прерових интернет буквално. Намирам само фарове със H1, HB3 крушки и D1S. 

Намерих един единствен ляв фар с D2S крушка, но не и десен. Моля, ако някой знае къде да потърся такива фарове да пише, че съм в безизходица.. Оригинални от Хонда са 950лв единия фар:confused:....

Аз пък намерих десен в този сайт https://automarpo.pl/page/207/0/1/620/89330/

Тук също може да се опита https://allegro.pl/kategoria/oswietlenie-lampy-przednie-i-elementy-255098?string=honda accord viii

 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

 

А защо точно ксенон.

При тях за смяна не се ли налага да се сваля бронята, поради трудния, да не кажа невъзможен друг достъп?

 

Аз бях с такива и ги замених с лед, точно заради свалянето на бронята.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 22 часа, tsetsolini написа:

Здравей,

 

А защо точно ксенон.

При тях за смяна не се ли налага да се сваля бронята, поради трудния, да не кажа невъзможен друг достъп?

 

Аз бях с такива и ги замених с лед, точно заради свалянето на бронята.

 

Смяната става през кората на калника а от едната страна е малко по сложно че трябва да се изважда един въздуховод

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...