-
Content Count
73 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
BGavrilov last won the day on February 23
BGavrilov had the most liked content!
Community Reputation
28 NeutralAbout BGavrilov
-
Rank
Потребител
Profile Information
-
Кара
Honda Accord 8 2.4 Type S
-
Пол
Мъжки
-
Място
София
Recent Profile Visitors
The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.
-
Във въпросният сайт amayama , ОЕ номерът за мойто каре не излиза, също така пробвах и със стари номера и пише Discontinued. Не знам какъв е този номер, който се вижда на снимката, но за моята кола не е този Сега видях, че пише Outboard, това е външно каре а не вътрешно, каквото на мен ми трябва. Попринцип вътрешните карета винаги са по-скъпи за тези коли.
-
@Г.Писаров и за всички които ги интересува, карето от Бултрако струва 390 евро 25 дни доставка. От Аутофикс Партс 378 евро 20 дни доставка, като Стефан каза, че може да дойде и по-бързо
-
Никога не съм питал кое колко струва и тн.. поисках мнение за каре дали да е оригинално или афтърмаркет. Това кой как мисли, не ме засяга. Всеки сам си преценява какво да пише, споделя и тн.
-
Пич, като искаш звънни и питай колко струва.. не съм справочник за цени
-
@Ceco85 Да, проверих
-
Ако питаш за твойта Хонда, която гледам е дизел, номера няма да е същия то и каретата не са същите
-
.....От 380 евро
-
Да, вкрайна сметка поръчах оригинално каре от Autofix parts (Стефан), полуоската си ми е оригиналната, така че ядове няма да имам (надявам се). Благодаря за информацията
-
Здравейте, имам проблем с ляво вътрешно каре, износено е и при ускорение се усещат сериозни вибрации и клатушкане. Карето е сваляно за проверка и в действителност има "ями" износено е. Някой от вас колеги слагал ли е афтърмаркет вътрешно каре (от страна на скоростна кутия) и какъв е опитът ви с тях или не си заслужава? Гледам че има на FEBEEST и GSP по оригинален номер на частта. Колата е Honda Accord 8 2.4 ръчка 2011-та година.
-
Блумар сервиз напишете в гугъл. Миналата година там си правих задна лява врата след удар, вратата е неразличима от нова и боята е перфектна! Няма разлика с другите врати като цвят и форма. Препоръчвам с две ръце! Мартин - 0895 103 956. Малко е извън София, но си заслужава всеки лев!
-
FAQ-4: Двигателни масла - обсъждане, част Четвърта
BGavrilov replied to emod's topic in Общи дискусии
Ясноо... просто ми попадна и викам чакай да питам Ама щом са минералка, дори няма PAO или естер.. не си заслужава толкова пари.. -
FAQ-4: Двигателни масла - обсъждане, част Четвърта
BGavrilov replied to emod's topic in Общи дискусии
Да се допитам и аз до хората с повече опит с маслата и познания.. позната ли ви е марката Pakelo масла? Добри ли са, или са просто обикновен хидрокрек 3та група и тн? Правят се в Италия доколкото ми е известно. Ето това им е сайтът https://pakelo.com/en/ -
Също това със стърженето не е от стартера според мен, това е от Дефазатора (VTC actuator) колелото, което е отговорно за v-tec системата. Често след определени километри, обикновено след 150к започва да се обаждат точно по този начин, веднага след запалване се чува за 1 сек стържене и после изчезва. Трябва да ти го проверят, защото ако е от него е хубаво да се смени, за да не стане беля с мотора
-
Здравей, ако не е правен реглаж на клапаните, също е възможно да е от това. Трябва да се проверят хлабините на клапаните и да се направи реглаж ако има нужда
-
FAQ-4: Двигателни масла - обсъждане, част Четвърта
BGavrilov replied to emod's topic in Общи дискусии
Това за Motul, че е обикновена минералка е доста смешно изказване базирано на 0 доказателства и просто нещо казано ей така... Ще трябва да е най-скъпата минералка в света деа..
