Jump to content
ad3ddd

Генерация (сакс) 2.4 бензин А

Recommended Posts

Колеги, не е за вярване, но точно навръх Коледа (25-ти вечерта), ми свалиха половината генерация за катализатора. Първоначално помислих, че са отрязали само него; веднага познах ръмженето като без гърне, но откъм двигателя/отдолу. Вдигнахме колата на подемник и.. заеби. Направо са демонтирали сакса от болтовете на колектораната тръба, заедно с катализатора, двете сонди (естествено) и последващата тръба до първото гърне е отрязана. Майстора чак се изненада, защото е доста по-лесно да отрежат само катализатора. 
Оказва се, че сакс се намира доста трудно за 2.4 автоматик. Звънях на доста места и нещо нямам късмет. Някакви съвети / идеи как да постъпя? 

Благодаря предварително 

 

п.с. на снимката са всички липсващи части в червено- ако някой има идеи и за другите, освен за сакса

c235bde2.jpg

Редактирано от ad3ddd
адад

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай и тук - +359888705737 Тодор, Добрич. Звъни му по - настоятелно. За катализатора не знам дали ще намериш - можеш да си сложиш автърмаркет. Ама останалите тръби поне може да се окаже, че ги има.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам втора ламбда сонда в перфектно състояние. Ако ти трябва пиши.

Виж и някой, който е сменял генерацията със спортна, трябва да има в добро състояние. 
 

Редактирано от gmarinov
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...