Jump to content
ros

Няма нафта от помпата към дюзите

Recommended Posts

Здравейте,не успях да намеря нещо за проблема който имам с един Акорд 7,2.2 дизел,затова пиша тук,случайно някой да е имал проблем като моя,а той е,че от помпата към рейката на дюзите не отива нафта,смених,датчика за налягане на рейката,също така смених и този от десно на помпата,смених помпата,датчика на разпределителния вал,горивния филтър,от горивния към помпата отива,но от помпата не излиза,ако някой знае ще съм му благодарен да сподели,че ми окапа косата с тое Акорд.

Редактирано от Honda_Z
Има си раздел за модела и трябваше да я местим, че не й е мястото на темата в "Общи дискусии"!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На помпата има ли клапан, който пуска и спира горивото точно там?

Виж работи ли!

Редактирано от s.s.d.d.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 1 час, s.s.d.d. написа:

На помпата има ли клапан, който пуска и спира горивото точно там?

Виж работи ли!

Смених помпата,датчика за налягане който се намира до помпата и него смених,но не тръгва нафта и през другата помпа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой ли няма идея.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази кола има ли шоков датчик? Аз първо това бих проверил, трябва да е до педалите, ако колата е имала някакъв удар и от тогава не пали почти 100% е той (изключил е и трябва само да се натисне)

Не казвам, че е това но ако има го провери.

Редактирано от Митко Йотов

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 1 час, Митко Йотов написа:

Тази кола има ли шоков датчик? Аз първо това бих проверил, трябва да е до педалите, ако колата е имала някакъв удар и от тогава не пали почти 100% е той (изключил е и трябва само да се натисне)

Не казвам, че е това но ако има го провери.

Има и го смених и него,смених и датчик колянов вал,само компа не съм сменил и нафта не идва към дюзите,накарая с манарчето и мама и ше .....,сменил съм,помпата,датчика до помпата,двата датчика на рейката,датчик колянов и разпределителен вал,клапан на горивен филтър,клапана за спиране на горивото при удар и пустиняка неще и да чуе да запали.

Редактирано от ros

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Колега да не си врътнал и ти една вида на място където не трябва? Гледай целият клип но най вече от 9та минута.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, а някой с диагностика не е ли закачал да погледне има ли нещо или няма? И, на таблото всичко нормално ли светва и се държи. Визирам чек подгрев имобилайзер ....

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...