Jump to content
teohan

Откраднат катализатор

Recommended Posts

Здравейте ! От миналият уикенд се присъединих към групата простили се с катализатора си ! Отрязали са го ,като хирурзи гадовете ,видно от снимките !

Като болен съм трети ден !

Закърпих положението с резонаторно гърне и парче тръба,но чека свети постоянно, защото липсва втората диагностична сонда,която е след катализатора!

Питах тук-там ,но получих противоречиви отговори относно това,дали ,ако се монтира нова такава,чека ще загасне или пак ще си свети постоянно,при положение,че катализатора го няма ? Има ли друго решение и какво е то ? Предварително благодаря за всички мнения ! Поздрави на всички !

IMG_20221127_130025.jpg

IMG_20221127_130203.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Безкрайни благодарностти ! Разбрах,няма смисъл от закупуване на друга сонда ! Познат ми сподели,че имало вариант да се изключи ,като прибор,вероятно чрез препрограмиране(софтуерно) ,за да не дава грешка. Възможно ли е ? Поздрави!

Редактирано от kvd74
Не цитирай предходното мнение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този компютър не може да се кодира или поне не съм чувал някой да може да го направи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз 7 месеца получих пробация ,с 3 години изпитателно инак в панделата ,ама гадното копеле си заслужи тогава топантехнопа :tooth:Щях да му изтупам и още прахоляка  и на аверите му ако не беше дошла патрулката -що хванаха мене ,след като катилите му скочиха на бой .Абе пълна лайнарщина ,явно трябва боен пистолет да имаш -стреляш и газ ,да не се занимаваш .

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! В крайна сметка закупих липсващата втора сонда , беше монтирана и "check engine" угасна .... засега ,изминал съм около стотина километра и не е светвал още . Светне ли ,минавам на план Б,а именно : резистор и кондензатор с определени стойностти на два от кабелите на сондата ,както е показано на схемата,която качвам.

Благодаря за мненията !

L2.jpg

  • Нагоре 1
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...