Jump to content
borko 30

Нападение от куче

Recommended Posts

Вчера се разхождам из парка и едно не много голямо куче без каишка  се спусна към мен и ми хвана крака ,в момента когато щеше да хапе го ритнах по муцуната обаче не бяга ,собствениците -двама катили се нервираха от това и ме заплашиха с ножове и щели да ме колят ,извиних им се привидно за да ме оставят на мира за момента ,как се процедира при такива случаи ?Кой отговаря за кучета пуснати свободно без повод -закона ясно пише всяко куче се разхожда с повод и или намордник ,няма писано дали хапе или не -само на каишка .Към кого трябва да се обърна за многото такива пуснати кучета из парка от собствениците ?Още повече че хем виновни и вадят ножове и заплашват човешки живот собствениците .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Тексас, където може винаги законно  на улицата да носиш пистолет скрит под дрехите-това нямаше да се случи ...

Та по случея- аз, бих купил кучешки бисквитки и модифицирал с нещо. Слагаш ги по пътя на тази криминална двойка, и няма повече да те ръфат куче(знам, че колегите ще скочат-животното не е виновно...)... Аз в България винаги имам спрей в якето, за подобни случаи...Пък  и да не се налага да пускам крака и ръце в действие....! Видяхте в Бургас, на какво равнище са бг полицията и прокуратура! Бог високо, цар далеко.... 😔 Успех

  • Харесвам 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...