Jump to content
kislorot

Покупка на хонда сивик 7 ген.

Recommended Posts

Абе, друго си е чиляк да се чувства уютно в колата си, но всеки си има собствен аршин.

Преди години, когато си реставрирах Сивика, подменихме текстила на седалките (кожените страни и гърбове запазихме) и понеже оригинален не се намира, претапицирахме и картите на вратите с новия плат, но там формата е плоска. Всичко е въпрос на мерак, а той - на пари.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карам такъв Сивик вече 6 години, и за първи път някой ми насочва вниманието към качеството на материалите в купето. За мен качеството, предвид 17 годишната употреба е добро и дуракоустойчиво. Това с претапицирането ми се струва абсурдно, и това го казвам от позицията на човек, който си поддържа колата педантично. Просто за мен тази операция няма добавена стойност, особено за кола в края на жизнения си път.

 

Изпратено от моят M2007J3SG с помощта на Tapatalk

 

 

 

 

 

 

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, бих искал да попитам дали за тази кола си струва да пътувам от София до Варна. https://www.cars.bg/offer/61dbf10110a3ac07a5002234

Мисля, че е време да сменям Джазката ми и да си взема Сивик. Моля ако имате мнения и съвети да споделите.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...