Jump to content
tsilev

Проблем с мрежовата връзка

Recommended Posts

Здравейте, чрез Лична точка за достъп от телефон HAUWEI P30 свързвам фабричния таблет 6SN1. Прочетох и изгледах всички теми по въпроса с инсталиране на приложения. Възможно ли е с този GSM да е проблемът? Часът и датата са актуални, но не може да се свърже с интернет: 275036108_1627419220957501_1988688899928450648_n.thumb.jpg.edbcfc01816c8380ff25bb07a9d3b079.jpg

No connection. Looks like there's a problem with your network connection. Try again later.274688483_461323649083345_2381021201189604043_n.thumb.jpg.2238c76ef12e4b2dd1794a8a183b2a1b.jpg

Явно и поради това, не може да ми прати SMS за потвърждаване и регистриране на Waze.

 274854176_269500675346891_4921464631880579670_n.thumb.jpg.759074c7e99912342171eda25985fdad.jpg

Достъп до сайтовете е невъзможен274896592_1016701772301789_7921329836997060653_n.thumb.jpg.23fa9370b330532df3343eb29ae4b63f.jpg

Благодаря за отделеното време, да споделите вашият опит.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или часовника трябва да е настроен на ЕЕТ: "Часовата зона в България през зимата е два часа напред спрямо UTC (UTC+02:00). Като цяло тази зона е известна и като EET (Easteuropean time или казано на български Източноевропейско време, UTC+02)"?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет,

Имах Huawei P20 и нямах този проблем.В момента 2 самсунга също.Това ,което бих те посъветвал е да паркираш някъде ,където има wifi и да пробваш да се вържеш.Така ще елиминараш поне единия от въпросите , за да знаеш дали проблема е в телефона.

А инак успя ли да покажеш дисплея на телефона си на мултимедията, защото пък аз това не мога?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, AzSum написа:

Привет,

Имах Huawei P20 и нямах този проблем.В момента 2 самсунга също.Това ,което бих те посъветвал е да паркираш някъде ,където има wifi и да пробваш да се вържеш.Така ще елиминараш поне единия от въпросите , за да знаеш дали проблема е в телефона.

А инак успя ли да покажеш дисплея на телефона си на мултимедията, защото пък аз това не мога?

И при мен със предишни телефони Waze-то работеше без проблеми. И с този телефон, системата работеше до м.Ноември 21г. После Waze навигираше само по запеметените в нея от преди адреси, не можеше да намира нови. И сега таблета в колата намира WiFi в близост, остава да намеря някоя free и да пробвам достъпа до интернет. Това обаче само ще елиминира както казваш 1 от въпросите, но ще пробвам при възможност. Не  се отказвам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, AzSum написа:

Имах Huawei P20 и нямах този проблем.В момента 2 самсунга също.

Ти коя навигация ползваш? А успяваш ли да инсталираш такива по големи от 40Мб?

"А инак успя ли да покажеш дисплея на телефона си на мултимедията, защото пък аз това не мога?" Не съм опитвал след като не намерих нищо надеждно  от четеното в нета. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ползвам само фабричната на Гармин, която няма ъпдейт след 2020.Просто Гармин спря да я поддържа след 5 годишния период, който са имали като ангажимент с Хонда.Дори скоро минавах покрай Габрово и минавайки по новото им околовръстно шосе според картата карах през някви ниви.Не съм инсталираш нищо друго, понеже оня хак от другата тема не става от 1-2 години.Нещо са променили.И аз не съм се отказал ,но тъпча на едно място и малко по-малко се обезверявам :) Търся нови методи, но ме е страх да не прецакам фабричната.

А фабричната си е малко калпава.Подвежда ме 2-3 пъти.Най-хубавото й е ,че на определени възлови отклонения от магистрала или други подобни показва снимка, за да не се объркаш.

852224090_Screenshot2022-03-09084052.thumb.png.849cf760220acb122f0912e3622d7a0e.png

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не трябва да се обезверяваме. Надявам се някой да намери решение и да сподели. Имам Garmin с доживотна актуализация, външна. Ще следя темата, защото най-доброто за състоянието по пътищата е това, че Waze e актуално. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз успях миналият Септември да ъпдейтна Гармин-а на оригиналната навигация съответно срещу 40 лева.

Малко по усукано, защото България я няма в опциите за покупка на ъпдейта и съответно се писах, че съм от Ирландия и стана номера.

Вече съм с 2022 карта. А навигацията не съм я връзвал с нет. Какво мога да ползвам, когато има интернет,че знам има ограничения ?

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, MEDIEVIL написа:

Вече съм с 2022 карта

Е,няма как ще дадеш подробости :D Поне дай отправна точка :)

Относно интернет ако не ти е хакната нямаш много опции. Реално Aha е най-приложимото (много радиа,подкасти и електронни книги).

А успял ли си да направиш скрийн мироринг и да виждаш дисплея на телефона си на мултимедията?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опаа сега видях,че наистина има ъпдейт за България за 22,32 евра.И то на гармин инсталатора,т.е. би трябвало да си платя и да инсталирам.Още днес му скачам ! :) да видим,ще споделя за резултата. 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без проблем ! 22 евра и 30 минути :) Нямам търпения да я тествам,че предната карта беше доста подвеждаща понякога.

276128781_1606704536371695_8883087195602263263_n.thumb.jpg.472cb2bcf3dbb8dad05fdea4be427dd8.jpg

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А вече има България на инсталатора ли ? Септември нямаше :) Не не успях да направя мироринг на телефона си. Той е Iphone.... гледах клипчета, но не разбрах как.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, има България на инсталатора, но преди няколко месеца нямаше нова карта. Сега ми изпратиха някакъв код за дискаунт 10%, но не може да се използва за карти, а май само за хардуер.Ако някой е решил да си купи нещо от Garmin ще му дам кода. Инак за сдвояването и аз не мога с оригиналния кабел.След няколко минути изписва неразпознато устройство и го изключва и даже не се зарежда. Може би трябва да пробвам с някакъв кабел HDMI към микроUSB? Но пък да не мога да си зaредя телефона е странно, тряба да сменя кабела или да пробвам с другия телефон,че този ми е малко стар Samsung S7 edge.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък не съм пробвал с кабела изобщо :) Ще взема да пробвам. Добра идея ми даваш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай и моля да споделиш резултата. Нали знаеш,че трябва да е на ръчна спирачка и на P. И това има начин да се заобиколи, но това после:) Нека първо сдвоим дисплеите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...