Jump to content
nistel_87

Детонационен датчик CRV 2.0

Recommended Posts

Здравейте Колеги, преди време светна чека на ЦРВ 2.0 2006г. Нов внос е та днес бях за смяна на масла заден диф,скорости,хидравлика, антифриз и диагностика. Оказа се ,че чека свети заради детонационен датчик (knock sensor) . Може ли да споделите от къде да поръчам такъв и каква марка. По- сайтове за части гледах доста разлика в цените от 30,40 до 200лв.

 

Изпратено от моят LE2121 с помощта на Tapatalk

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бих ти препоръчал само оригинален, от опит говоря с Хрв, след смяна с 2 китайски продължи да свети грешката. Аз го поръчах директно от Япония, от www.amayama.com. За жалост е доста скъп, но при мен дадох и допълнителни пари за работа на поставянето на другите 2. 

Успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Бих ти препоръчал само оригинален, от опит говоря с Хрв, след смяна с 2 китайски продължи да свети грешката. Аз го поръчах директно от Япония, от www.amayama.com. За жалост е доста скъп, но при мен дадох и допълнителни пари за работа на поставянето на другите 2. 
Успех
Може ли да се намери ОЕМ в България?

Изпратено от моят LE2121 с помощта на Tapatalk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Бултрако ако имат наличен може би? Но много вероятно цената ще е по-висока.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С 300% надценка...Ще дадеш за нещо чанта пари, а то струва "стотинки", защото е ОЕМ. . 

Ако проблема е в датчика, не някъде другаде и този за 30лв ще оправи проблема! Ти си прецени колега :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китайците често "копират" със затворени очи, така че аз бих внимателен какъв бюджетен вариант избирам.

Ако го сменяш при майстор, поне ако не сработи, ще може той да го замени с друг.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих оригинален в ОЛХ , обаче са ме изпреварили.. Мисля да поръчам AutLog , добър ли е този компромисен вариант. Има го в ибей на 38£ , като се върна в UK вземам един да имам резерва

Изпратено от моят LE2121 с помощта на Tapatalk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове



Намерих оригинален в ОЛХ , обаче са ме изпреварили.. Мисля да поръчам AutLog , добър ли е този компромисен вариант. Иначе оригинален в ибей на 38£ , като се върна в UK вземам един да имам резерва

Изпратено от моят LE2121 с помощта на Tapatalk






Изпратено от моят LE2121 с помощта на Tapatalk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...