Jump to content
viktor11

Какви документи са нужни при регистрация на кола от Канада

Recommended Posts

Здравейте , харесам съм Хонда Сивик 10 генерация 2000 куб. в една автокъща . Искам да знам какви документи трябва да ми представят при покупка  зада мога без проблемно да я регистриран. Ще съм благодарен за всякаква помощ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://www.subaruclubbg.com/forum/viewtopic.php?f=1&t=28463&sid=796b3469d5dd119a3400b03eca6e5d5c

Тъй като бях, предупреден от админа, за некоректен пост😱🤐🙈, поствам линк към темата... Колегата от Субаруфорумът е интелигентен, познат доста, и уважаван от всички!!! Но, и той стана жертва на една,, Канадка"... Хубаво е, човек да знае, че нещата могат да излязат от контрол-особенно в България=да се чете подробно!😣🤔😵) ... 🤐

Успех с начинанието

 

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е ясно че трябва да се внимава. Интересува ме какви документи трябва да ми предоставят зада мога да я регистрирам без проблеми. Нека някой запознат или минал по този път да сподели. Благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А декларация за платено ДДС и мито ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 17 часа, viktor11 написа:

А декларация за платено ДДС и мито ?

Можеш да ги изискаш, но не ги искат в КАТ, отделно няма как да се освободи колата от митница без платено мито и ДДС.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря за помощта !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 1.01.2022 г. at 20:10, mitaka0007 написа:

https://www.subaruclubbg.com/forum/viewtopic.php?f=1&t=28463&sid=796b3469d5dd119a3400b03eca6e5d5c

Тъй като бях, предупреден от админа, за некоректен пост😱🤐🙈, поствам линк към темата... Колегата от Субаруфорумът е интелигентен, познат доста, и уважаван от всички!!! Но, и той стана жертва на една,, Канадка"... Хубаво е, човек да знае, че нещата могат да излязат от контрол-особенно в България=да се чете подробно!😣🤔😵) ... 🤐

Успех с начинанието

 

Точно за това се взима VIN-a На колата и се проверява в сайтовете за търг в какво състояние е била колата :) 
Излиза 5 евро проверката. 

Редактирано от Drone

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Drone, това за Щатите или Канада или? Я дай малко повече подробности, моля.

Понеже за Kанада не знам за такава опция - има Carfax, но той не е 5 Евро, а по-скоро към $50.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@chavdu сайта е това https://autoastat.com/ Пляскаш вин и ако тръга е от година-две назад се вижда. Така като гледам става и за USA. Иначе аз гледах за Канада. Та 7$ беше да се видят и свалят всички снимки.

Редактирано от Drone
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарности на колегата @chavdu . Колата я купих от него и съм много доволен. 

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...