Jump to content
_Daniel

Fiat Bravo Vs Honda Prelude

Recommended Posts

И аз съм с прелюд Н23А 4ген., наскоро си го купих. Имам тука едно приятелче с читаво пет цилиндрово браво, та скоро ще проверим как стоят нещата. Струва ми се че ще ям бои, но да видим..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм с прелюд Н23А 4ген., наскоро си го купих. Имам тука едно приятелче с читаво пет цилиндрово браво, та скоро ще проверим как стоят нещата. Струва ми се че ще ям бои, но да видим..

Хайде, хайде чак бой едва ли!И все пак ако ти е от скоро дай го на мен!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз също не обичам да пиша в такива теми, но ще ви споделя днешната си дръпка само че не с Браво а с Марея - това е същото само че комби - 2.0, 20v.Аз съм със Сивик 5-та ген. седан D15B2 с лек суап към пълна инжекция.Смачках го поне с една кола преднина, така че ако е сток Бравото мисля че Прелюда има своите шансове.

Редактирано от hondю

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest _Daniel
Отговорено (Редактирано)

Мисля, че за спорта сам готов да се срещна с този Фиатаз съм с прелюд H23A 92гнека сабсвеника на такъв фиат да пише.Бих се пробвал, за да няма после спорове :dunno:

Собственика на този фиат е един мой колега от работа. Каза, че може и да се навие за дръпка, но ще трябва да кара с пуснат климатик и да даде малко преднинда на prelude-а, за да има смисъл. Редактирано от _Daniel

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че за спорта сам готов да се срещна с този Фиатаз съм с прелюд H23A 92гнека сабсвеника на такъв фиат да пише.Бих се пробвал, за да няма после спорове ;)

Собственика на този фиат е един мой колега от работа. Каза, че може и да се навие за дръпка, но ще трябва да кара с пуснат климатик и да даде малко преднинда на prelude-а, за да има смисъл.
а аз си купих прелюд 3г.(имам и 4г)и съм склонен на една такава дръпка с тоя бърз фиат(аз съм 137 коня)а той щом ще е с пуснат климатик(заради тази обида)аз ще си изпусна задните гуми ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Мисля, че за спорта сам готов да се срещна с този Фиат

аз съм с прелюд H23A 92г

нека сабсвеника на такъв фиат да пише.

Бих се пробвал, за да няма после спорове :ph34r:

Собственика на този фиат е един мой колега от работа. Каза, че може и да се навие за дръпка, но ще трябва да кара с пуснат климатик и да даде малко преднинда на prelude-а, за да има смисъл.

 

Малии и този форум почва да се превръща като тюнинга!

Фраш с клавиатурни рацери!

Сума ти пъти Ви Казах: давай човека - да го излекуваме от мисълта че колата му е ...

Като гледам поне трима четима колеги с Прелюди са вече на нож, така че ако Ви стиска давайте ... иначе нама смисъл от темата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Начи, моя го мерих на г-тек про рр версия, без време за реакция времената са от сорта на 16,3-4 като най доброто беще 16,1. Колата е абслютно сток, дори тогава беше още с катализатор. Много се изненадох че заводските ауспухови тръби са на 45мм :) Абе работата ще е на кантар с такъв фият в добро състояние и карач зад волана...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе кантар мантар ама тоя с Бравото май се е покрил то на приказки лесно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vlaa4ws

Гонката беше проведена вчера. Хондата е с една кола отпред. Взимам му старта и така си остава докрая. Малкия мотор няма да има никакъв шанс срещу такъв фият. Това е положението :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гонката беше проведена вчера. Хондата е с една кола отпред. Взимам му старта и така си остава докрая. Малкия мотор няма да има никакъв шанс срещу такъв фият. Това е положението :blink:

......какво имаш впредвид под малкия мотор ?????????? Според мен нито една хонда няма шанс срещу този фиат............... Редактирано от _Daniel

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гонката беше проведена вчера. Хондата е с една кола отпред. Взимам му старта и така си остава докрая. Малкия мотор няма да има никакъв шанс срещу такъв фият. Това е положението ;)

......какво имаш впредвид под малкия мотор ?????????? Според мен нито една хонда няма шанс срещу този фиат...............
Малееее как ги обичам такива! Я ми го дай на мен този Фиат ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали и "Купетата" 1.8 16в пак са с на браво двигател.И понеже са много бързи, 2та карбуратора + автоматик май го просълзиха гъзето с Фята.Много говорите италиянците, ама нещо никакви ги няма.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Vasko91

Според мен требва да има гонка между тва браво и црх втек така и двете са по 150 коня.Тогава ще се коя е каруцата ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не трябва да се подценяват тези фиати има доста варвежни но срещу някой втек прелют нямат шанс според мен ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

фиата няма шансове с crx заради съотношението кг/кс, пак се опитвате да сравнявате несравними неща, самоче в обратна посока ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Aleksandyr

Много ми е чудно Civic Hatchback/Coupe 1.6 Vtec 125hp как ще се справи с тоя фиaт ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а на мен ми е много чудно защо тази тема не е заключена ? :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, темата може да се затвори ... вече не работя с колегата с фиат-а и не спорим :unsure: ... Пък и мисля, че няма какво да спорим просто и аз се уверих, че ако фиат-а не е счупен е по бърз.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, темата може да се затвори ... вече не работя с колегата с фиат-а и не спорим :angry: ... Пък и мисля, че няма какво да спорим просто и аз се уверих, че ако фиат-а не е счупен е по бърз.

Горещо моля да се затвори тая тема, че вече се замислих да изхвърля прелюда и да си купя фиат!!!!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Момци до тука каквото прочетох разбрах че много много незнаете за какво говорите преди да давате савети и сериозни коментари коя кола е по барза оточняваите се и правете справка с саитове в които информациата е 100% 1-во Неможе да сравнчвате Прелуд с Браво еи така без да се оточните с какви двигатели са .2-ро В каталога даден за справка с двигателите на дадени марки автомобили не са изложени всичките модели.3-то Хонда прелуд 4 ген тежи 1170кг П.С. Благодаря

Редактирано от kras4eto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ти какъв смисъл видя да пишеш в тема, която едва ли някой помни вече :punk: Как точно претегли този Прелюд? Мога да ти пратя веднага една разпечатка от електронни везни, за да разбереш, че и ти не си много точен с данните, както и ние момците :bye:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес изравяме 3 годишна темичка, утре некое трупче от гробищата да боцнем ... :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пичове,преди да имам два сивика 5генерация имах форд ескорт хр3 някои ако е чувал за него,имало е много малко коли който да ми се опрат в ноя клас но една от тях беше фиат браво 1.6 незнам какъв му беше мотора но такъв звук рядко можеш да чуеш!Вярно че е двувалка,но маи беше правен дърпах се с него и много се учудих като ме мина много здрао вървене а за прелуде...качвах се на 2.0 много върви но на фиат брава 2.0 пет цилиндара ако е запазен според мене прелуде ще падне говоря за 2.0 почти съм сигорен говоря за сток.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Използвай препинателни знаци, дори и да е неуместно ! :cool:Ескорта е едновалов ... върви прилично за мощноста си, но не е някво чудо :) не знам какво караш, че да падаш от тоя ескорт, но ще заложа на б-зле

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм карал аз фиата, та да падам от ескорта,ТИ ВЗЕМИ ЧЕТИ КАТО ХОРАТА ТОГАВА ПИШИ!А И КАКВО РАЗБИРАШ ТИ ОТ ТОЗИ ФОРД ЧЕ МИ КАЗВАШ КАК ВЪРВИ...!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич, за това ти казах да пробваш с препинателните знаци, чувал съм че работи и хората започват да те разбират. !!!Иначе имаМ такъв форд :) - това разбирам от него ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...