Jump to content
Bobby-Accord

Проблем с централно заключване, ел. стъкла и др.

Recommended Posts

Здравейте, 

колата ми е Honda Accord Executive 2.0. Днес сутрин съвсем неочаквано установих, че централното заключване  има проблем. От дистанционото се отключва само вратата на шофьора( при повторно натискане не се отварят останалите). Багажника се отваря само  след продължително натискане от дистанционото. Установих че целия модул на шофьорската врата за заключване,отключване и ел. стъкла не работи. Не работи и дясното огледало, бутоните за памет на седалките и бутона за отваряне на багажника също. Колата не е карана от 5 дни и стой на открито. Последния път всичко беше наред и я заключих съвсем нормално от дистанционото, дясното огледало си работеше при паркиране и багажника и вратите се отваряха от бутоните на щофьорската врата. Мисля, че модула за ел. стъклата е изгорял защото последния път валеше дъжд и го намокри малко, но ми е малко странно, че огледалото и паметта на седалката също не работят. Чак толкова много вода не е била. Ще проверя и бушоните за всеки случай, но пак ми се струват много неща заедно и се чудя да не е нещо по-сериозно?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,откри ли проблема?Сподели

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
On 1/9/2021 at 4:40 PM, policeman said:
Редактирано от Bobby-Accord

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема беше в модула за стъклата от страната на шофьора. Изгорял кондензатор или слаба връзка. Поръчах си втора употреба за 30€. Новото в Хонда май беше 420€

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей и моето дясно огледало не се навежда при включване на задна дай малко повече информация за предпазителите, които си проверил и модула. Благодаря предварително 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дясното огледало няма такава функция да се навежда при задна скорост! 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 6 часа, Ceco85 написа:

Дясното огледало няма такава функция да се навежда при задна скорост! 

Има, има. Поставяш селектора за избор кое огледало да си наместваш на дясно, сиреч към "R" и то се накланя когато включиш на задна предавка. Ако е към "L" или по средата, тогава не се навежда.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...