Jump to content
paco_rz

Къде е AUX-а на музикалната уредба

Recommended Posts

Здравейте колеги. Искам да попитам, къде е AUX входа на музикалната уредба и въобще има ли такъв? На панела има бутон CD/AUX. Става въпрос за слушане на музика от телефон или mp3 плеър с 3.5 аудио кабел.. Хондата е Акорд Executive 2004 година, 2.4 VTEC, комби.. 

20200702_230301.jpg

20200702_230222.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Допълнително се прекарва буксата, сваля се централната конзола, взема се модулче на принципа plug&play към CD - то от китай за 20 или съответно за 200 лева с повече функции и така... Аз си взех за 20, звука е една идея по-тих, други забележки нямам - https://a.aliexpress.com/_d6oRbqW

Редактирано от sashua

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, sashua написа:

Допълнително се прекарва буксата, сваля се централната конзола, взема се модулче на принципа plug&play към CD - то от китай за 20 или съответно за 200 лева с повече функции и така... Аз си взех за 20, звука е една идея по-тих, други забележки нямам - https://a.aliexpress.com/_d6oRbqW

Благодаря колега за отговора. Ако може и малко повече инфо за този plug&play кабел, какво точно да търся? Кабела специално за Хонда ли е или е някакъв универсален? 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ли е твоя кабел от линка? 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Да, това е точно като моя, като го купувах беше 11 долара и безплатна доставка.

 

Възможно е понеже си с навигация да имаш проблеми, аз съм с нормално радио, проучи си нещата преди поръчване.

Редактирано от sashua

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 7 часа, sashua написа:

 

 

Възможно е понеже си с навигация да имаш проблеми, аз съм с нормално радио, проучи си нещата преди поръчване.

Моята е с навикация и ползвам Yatour. Проблеми нямам освен, че е малко претенциозен към флашките и наименуването на папките, но за това е писано многократно. В момента от към цена-качество май Wefa е най-насметка понеже е с вграден блутут модул за разговори и плейване на музика.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с Yatour bluetooth 2 години нямам проблеми. Идва и с микрофон и опция да си вържеш микрофон към модула за да може да го ползваш за разговори по телефона, ама аз не се занимавах. За колите с навигация май трябваше допълнителен кабел.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Външен CD ченджър на кола с навигация се включва със стандартната букса в комплекта, просто не се включва отдолу а отзад. Заради това се налага разкачането на цялата навигация. Бялата букса е свободна. Там се включва. Screenshot_2020-07-03-12-52-31-087_com.android.browser.thumb.jpg.fb9467f6d2d1f90630ca0c58e197bf80.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колега аз си взех същото, само че от олх за ~ 70лв. Като AUX-а влиза в bluetooth и така си пускам музика от тела през bluetooth. Скоро си сложих мултимедия, така че, ако не ти се чака месец от алиекспрес, мога да ти пратя моето за 50лв.image.thumb.png.3a3bebe3b25e634fe09fce6b6340b52e.png

Редактирано от Димитър Михайлов

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...