Jump to content
migga

Смяна на ксенонова крушка

Recommended Posts

Здравейте , някой сменял ли е ксеноновата крушка при акорд 8 и от къде мога да си закупя такава 🤔

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

D2S ли ти трябва? Имам няколко в резерва

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля ,че да каква марка са и за колко ги продаваш??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм си сменял и двете на моята. Osram 66240 D2S е точната крушка, 4300K помня че беше. Моят съвет е, вземи си направо 2 броя и ги смени и двете, защото иначе ще светят различно и ще те дразни, а пък работещата си я прибери за резерва. И си приготви 90-градусова по-дълга пинсета и търпение за закачане на кабелчето на масата, защото е изнервящо. Няма смисъл да махаш подкалника за да пробваш от там, и в двата случая е шибано. :)

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 1 час, sdj написа:

Аз съм си сменял и двете на моята. Osram 66240 D2S е точната крушка, 4300K помня че беше. Моят съвет е, вземи си направо 2 броя и ги смени и двете, защото иначе ще светят различно и ще те дразни, а пък работещата си я прибери за резерва. И си приготви 90-градусова по-дълга пинсета и търпение за закачане на кабелчето на масата, защото е изнервящо. Няма смисъл да махаш подкалника за да пробваш от там, и в двата случая е шибано. :)

Благодаря много за инфото :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм сменял дясна.. Без да разглобявам нищо. Малко е кофти, особено за човек с XXL ръце.

Иначе беше Osram.. Смених само едната. Знам, че може да има разлика в светенето, ама при тая цена на крушките ще го приживея..

В главата ми се върти сумата от 70-80 лв...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...