Jump to content
CCord

Боядисване на панел в цвят различен от основния

Recommended Posts

Здравейте! 

Може ли някой запознат да сподели как стоят нещата пред КАТ и закона ако искам да си боядисам двата капака (багажник и мотор) и тавана в цвят различен от основния. Трябва ли нов преглед в КАТ,  или става само със смяна на талона и надлежно подадени документи? Преди години май разрешаваха боядисването на до един елемент без никакви санкции.

Редактирано от CCord

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че трябва, но най-добре прескочи да питаш.

Мога да ти предложа и вариант да ги облепиш с фолио. Панелите не са със сложна форма (за майсторите и специалното фолио), става по-бързо и евтино, а и като ти омръзне или размислиш - лесно ще го махнат. Това не е лош вариант и ако смяташ че има макар и малка вероятност някой ден да я обявиш за продажба. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята с фолиото е добра и ми мина през главата но имам преки наблюдения от фирмената кола на сина ми и точно тавана матира на втората година, може би лош материал, не знам но изглежда кофти. Ще поразпитам из Бургас да видим какви парици ще ми излезе пък и колко гаранция ще дадат.  

И май наистина трябва да ходя до КАТ да питам как ще се разберем със закона.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ползва се хубаво каст фолио и не мърда с години . И най важното цвета на колата се запазва . Има си начини после да се свали фолиото без да има последствия за детайлите .фирмените коли се лепят повечето пъти с бюджетни  варианти за фолио и резултата си го видял.

Редактирано от fenabg
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя таван е боядисан преди две години /нищо му нямаше, мерак/. Нищо не съм променя документално, минавам си преглед нормално. Палираха ми го перфектно, отдалеко изглежда като стъклен. Имаше някакви проценти от купето, до колкото си спомням, вписани в закона. Ако се надвишат трябва да се впишат като втори цвят в талона.

20190622_163111-1.thumb.jpg.440428a1995dec01531a88e711b67450.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...