tenata33 0 #1 Posted January 2, 2020 Проблема е следният.Като наистина дистанционно за отваряне на вратите се отварят само 2 задни.А предните ги отварям ръчно както дигам листчето. А когато заключвам колата бутам листчетата и колата се заключва. Share this post Link to post Share on other sites
Knoxville 151 #2 Posted January 2, 2020 Машинките на централното. Share this post Link to post Share on other sites
chando 7 #3 Posted January 3, 2020 За много Години Колеги!Живи и здрави и без аварийни през Новата 2020 год.А сега за проблема,който не е чак толкова голям.Изведнъж дистанционното спря да отключва и заключва всичките врати,включително и багажника.Иначе с включване и изключване на алармата от дистанционното и палене няма проблем.Не съм се сблъсквал с това до сега и моля за някаква насока. Пздрави Share this post Link to post Share on other sites
chando 7 #4 Posted January 5, 2020 Проверих предпазителя-здрав е. Share this post Link to post Share on other sites
Nikito82 62 #5 Posted February 4, 2020 (edited) Актуаторите са ти за смяна. Поръчваш две от ибей за около 40 50лв общо и ако имаш мерак на час по врата се сменят, когато като мене не си сменял и не знаеш кое точно се откача, даже 40мин, при мене първо шофьорската ту заключва ту не, смених го и след месец и пасажерската започна с номерата, смених и нея Вече близо година нямам проблеми. Edited February 4, 2020 by Nikito82 Share this post Link to post Share on other sites
Ivan_Ch 350 #6 Posted February 4, 2020 (edited) https://m.aliexpress.com/item/32692070010.html?trace=wwwdetail2mobilesitedetail 30 кинта за двете. Шофьорската я сменях лятото и гарантирано работи на акорд 7 фейс. Иначе относно смяната я правих по клип от туба, но псувах много. Превъртя кръстат винт на бравата та се наложи разпробиване. Ако намеря клипа ще го кача. Edited February 4, 2020 by Ivan_Ch Share this post Link to post Share on other sites
Ivan_Ch 350 #7 Posted February 4, 2020 Май беше този.... https://youtu.be/SemMuvQmgro Share this post Link to post Share on other sites
Nikito82 62 #8 Posted February 4, 2020 Може и 30 да е било не си спомням, тънко беше и нарочно вземах двете. Смяната не е сложна, малко се оцапваш, надираш и до там.... Share this post Link to post Share on other sites
Dimi4a 4 #9 Posted February 22, 2020 Здравейте от скоро съм собственик на CR-V 2 генерация , и първият проблем с който се сблъсках беше заключването затова си позволявам да пиша в таззи тема та след като изчетох разни мнения реших да пробвам с ремонт на задната врата свалих машнката лесно е след което с нож и чукче я разлепих не видях механична причина да не работи тествах ел.моторчето дали работи оказа се изправно смазах и сглобих машинката но след няколко залючвания пак отказа затова реших да поръчам от "Автосклад" в Пловдив както беше споменато от колега във форума цената излезе около 16 лева бр. при подмяната на машинките се оказа че не отговарят съвсем единствено на задната врата пасна при другите се наложи да разглобявям старите механизми за да взема от тях палеца и оста които се задвижват от зъбното колело като прехвърлих и гумените уплътнения на оста които китаеца беше икономисал монтирах механизмите и сега заключването работи. На една от оригиналните машинки реших да ремонтирам моторчето защото имам подобно от опел вектра абсолютно еднакви са само че опелското е със месингова зъбчатка затова смених четкодържателя сега машинката работи като нова. 1 1 Share this post Link to post Share on other sites