Jump to content
Tuti

Моля за съвет и помощ.

Recommended Posts

Здравейте,

от скоро си взехме една Хонда Сивик 1998г. 1.4 IS, на път за София от Пловдив изхвърли водата и я е омешала с маслото, Дали ще мога да мина само с гарнитура на главата или ще е нужно нещо допълнително.
И към кой сервиз бихте ме ориентирали, защото пък и сме с много ограничени финанси ....
Благодаря за помоща.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докато не се отвори  няма да се разбере. Но и там ако си само за гарнитура  започваш от 400лв според вложените части  и цените за труд на майстора.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко километра е карана колата след това, ако почти веднага сте спряли и изгасили двигателя има голяма вероятност да минете само с гарнитура и болтове, които се сменят за максимум час, така че лично според мен повече от 50лв труд е кощунство. 

  • Хаха 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 52 минути, Rakeem написа:

така че лично според мен повече от 50лв труд е кощунство.

Ха-ха! Колега, живееш май в други времена. Имаше една тема за машина на времето - трябва доста да се върнеш назад, за да намериш такава цена ;) Виждам, че си от София, така че насочи човека към някой разумен сервиз.

По-горе Карпера е посочил що-годе реална цена, и то за Добрич предполагам, където по принцип е по-евтино. Опасявам се, че автора на темата ще трябва да направи труден избор между сервиз или автоморга.

Аз лично бих го посъветвал да пробва с една добавка HOLTS SEALIT. С такава закрепих Пасата на баща ми, който имаше същите симптоми и засега оттърва моргата. Отчаяна мярка, но и ситуацията е отчаяна.

 

Редактирано от inspektora

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

200лв е труда за сваляне и после поставяне на ново.

Имаш шлайф които  е задължителен 30тина лв хубава  гарнитура 80 лв не оригинална. А колко още гарнитури има. 

50 лв за труд  при положение  че се сваля агренажа ,може ако ти я сложи Дядо Коледа тази  гарнитура на главата. 

Редактирано от CARPERA
  • Хаха 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...