Jump to content
manniakk

запълване на дупките на лайсните...

Recommended Posts

интересно ми е дали може да се запълнят дупките от лайсните на вратите, калниците и броните, да кажем с стъкломат примерно а не да се заварва ламарина?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

черен силикон? ако не бъркам за какви дупки става дума де

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Броните ги правих с пластмаса,идеален матерял да си нареже6 електроди е от подкалник.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

броните ще занеса да ми ги запълнят. За вратите и калника ми е въпроса. Трябва да е нещо което да хване на ламарината и да може да се китва

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що не ги напляскаш направо с кит :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ти бъзикаш ли се... 5мм кит...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що не ги напляскаш направо с кит :hondarulez:

и след няколко тряскания на вратата пада кита маи ще се наложи да се заварява и после кит иначе ни се сещам за друго
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що не ги напляскаш направо с кит :hondarulez:

и след няколко тряскания на вратата пада кита маи ще се наложи да се заварява и после кит иначе ни се сещам за друго
Ще падне кита само ако ти го направи някой самозван некадърник с евтин кит

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest chopper1969

Що не пробваш с влакнест кит, той е със стъклопластови нишки и е точно за такива проблеми...:hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що не пробваш с влакнест кит, той е със стъклопластови нишки и е точно за такива проблеми...:)

:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ako искаш да стане като трябва,ги попълни със смола и стъклени нишки.Но преди това хубаво из4исти до метал :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то това ще е варианта. не ми се иска кит или пък заварки.... тая смола къде я продават. по бояджийските магазини?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

точно стъкломат ти трябва той си върви със смолата но може да се полага и с кит само трябва да почистиш наистина добре. Успех и да пуснеш снимки.А и тва се продава побояджийските магазини но внимавай щото е с различна плътност най-добре е да е 300-500 грама на квадратен метър.Аз така съм правил вежди и прагове и още няма оплаквания

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моята е заглаждана с кит и ти препоръчвам да не стигаш до този вариант. Като я жулнах (преднна врата и калник), от сервиза ми казаха, че 2 пъти са я правили докато стане като хората, понеже имало много дебел слой кит и неможело да се обработва като хората :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest edikoisi

а ако намрисх някои свясен тенекиджия да и изчука вратите и си готов другото са глупости

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да ми изчуква вратите.... не виждам как може да се изчука това... Остава варианта с стъкломат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а ако намрисх някои свясен тенекиджия да и изчука вратите и си готов другото са глупости

ти разглобявал ли си някога врата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а ако намрисх някои свясен тенекиджия да и изчука вратите и си готов другото са глупости

ти разглобявал ли си някога врата?

а ако намрисх някои свясен тенекиджия да и изчука вратите и си готов другото са глупости

ти разглобявал ли си някога врата?
щом го казвам сигорно съм разглобявал! акои тва неможе поне да ти завари ламарна там да се заравни

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не искам заварки защото колкото и добре да е направена рано или късно избива ръжда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...