Jump to content
ogibo

Проблем с bluetooth

Recommended Posts

Проблема е че ако не карам автомобилът 2-3 дни губи автоматичното свързване с телефона. Открива телефона и се опитва да се свържи, но изисква парола. Въвеждам същата парола с която съм свързвал преди това телефонът, но нещо не я харесва. Сега се чудя проблема в телефона ли е или колата. Телефона няма проблем когато се свързва с други хенсфрита. 

И още един въпрос. Оригиналното радио без навигация с как се свързва към захранването и тон колоните? По евро стандарта ли е, и ако не, има ли преходници към него? Идеята ми е да свържа един парот който събира прах в къщи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, имам преходна букса за аудио от хонда букса към евро такава, но е за 7ма генерация. Не знам дали твоята е същата.

Screenshot_2019-10-27-21-30-04-063_com.android.browser.png

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам че ще е същата, но за сега нещата се стабилизираха. Надявам се да не е временно. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен е точно както си го описал. Понякога работи един месец, друг път един ден и пак гласовата процедура наново. Когато работи, работи перфектно, но...Засега съм набедил телефона ама не е сигурно(cat s60 с андроид 6). Ти с какъв телефон си.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сони Експерия зет 5 компакт. Никога не е имало проблеми с други хенсфрита, и за това предполагам че проблема не е в телефона. От последното ми писане в темата не е имало проблем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...