Jump to content
Николай Георгиев

Смяна на тонколони

Recommended Posts

Здравейте, някой сменял ли е тонколоните на сивик 8 генерация 4 врати хечбек? Колко см е диаметъра на тонколоната? Трябва ли нещо да се преправя или да се слага нещо допълнително към новите тонколони? И какви тонколони да взема? 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да , преходни пласмасови фланци . 165.5 или 3 мисля че трябва да е размера като при другите модели Хонда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да не отварям нова тема, ще питам тук. :)

Предна дясна колона вече яко бръжди. Явно ще се сменя.

Вариант 1: Да потърся оригинална, която ще е на има-няма 15 години... По-лесният и евтин вариант, стига колоната да работи, но има и немалка вероятност и тя да се прецака след някой и друг месец.

Вариант 2: Нови с адпатери, както и натъкмяването на буксата и кабелите. Ако сменя само едната дали ще има някаква разлика с оригиналната или по-добре да сменя и двете? Какви са характеристиките на оригиналните колони? Нови колони с какви характеристики за W и честота да гледам?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи, какво качество искаш.

Смяната на старо неработещо със старо (евентуално работещо), мисля че е безмисленна, но може да намериш нещо тук: 

Аз лично предпочетох нови, не са кой знае какво, но вършат работа (PIONEER TS-G170C  и PIONEER TS-G1310F )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...