Jump to content
nedyalkov

Замяна на бутони волан Акорд от фейслифт в префейслифт

Recommended Posts

Здравейте, колеги.

Тъй като копчетата на темпомата на Акорда ми не функционират вече както трябва ще се наложи замяна. Някъде във форума преди няколко години бях чел, че колега беше направил замяна на копчетата на волана на Акорд 7 префейслифт (2003-2005) с такива от фейслифт (2006-2007), които са светещи. След като ровя от вчера във форума и не мога открия тази тема, дали някой ще може да ми даде насока или схема как могат да се случат нещата, тъй като съм си набелязал едни бутони от Акорд 06-07, но се двоумя дали със сигурност ще паснат в гнездата на моя Акорд 2003г?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, колега. Преди 1 година сложих на моя 2004 г., такива от фейслифт светещи. Наложи се да пусна 1 кабел, който да ги захрани, тъй като този преди фейса няма захранване в буксата. В алиекспрес продават от металните щифтове за хонда, които влизат в буксата. Забравих обаче кое кабелче беше точно захранващото за подсветката. Ако ми остане време ще погледна как съм го направил на моя и ще ти пусна някоя снимка.

 

Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята е префейс и светят :huh: 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 2 часа, Pascualle написа:

Здравей, колега. Преди 1 година сложих на моя 2004 г., такива от фейслифт светещи. Наложи се да пусна 1 кабел, който да ги захрани, тъй като този преди фейса няма захранване в буксата. В алиекспрес продават от металните щифтове за хонда, които влизат в буксата. Забравих обаче кое кабелче беше точно захранващото за подсветката. Ако ми остане време ще погледна как съм го направил на моя и ще ти пусна някоя снимка.

 

Поздрави

Благодаря за бързия отговор.

Точно от Алито съм си харесал едни копчета. Ще съм ти благодарен ако успееш да намериш снимки да качиш, за да видя какво имаш предвид и за тези метални щифтове, за да мога и тях да ги поръчам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...