Jump to content
Geronimo82

Избор на Хонда Акорд 6-та ген.

Recommended Posts

Е да прави сте :) можеше зареждачката да е отстрани поне :) Но не може всичко да е идеално :) Сподели ми по телефона доста неща човека и дори каза, че му се е родило и дете и иска 4 по 4 и по проходима кола ;) Поддържана е, сменени накладки и дискове, масло - и това на автоматика ;) Платил си е всичко не като човека от предишната обява...с изтеклите транзитни номера и ръждата отвън ... Много кофти, че ми е далече дори и да каза, че може и в Стара Загора да я погледне ... аз бих отишъл с моя майстор да погледне двигатела и отдолу как е!? 

Има ли някой, който да е наблизко ако реша да я погледна-още едно мнение никога не е излишно...

Вижте аз дори и да не е скъпа колата, когато давам пари винаги чета, питам, разпитвам - не обичам да играя тото. Пежото, което карам сега дори и евтино пак го гледа майстор и го одобри. Имам колега с моята заплата 1500-2000 лв. и изтеглиха заеми да си купят коли по 15 000 лв. - за мене това е лудост ;) Аз искам да стигна от точка А до точка Б. Колата да ми харесва и да мога да я поддържам във всяко едно отношение - а какво по евтино и красиво от Хонда Акорд 6 ген. бензин и особено като тази седан :)

Поздрави ;) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Желая ти късмет, но от вкъщи (пред клавиатурата) кола няма да си купиш. Иначе е добре че си "подготвяш домашното", но все някой ден трябва да хванеш влака с еднопосочен билет.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей и от мен колега имам от близо 10год.Акорд 2000ку147к.с.автомат на която сложих газ естествено и мога да подвърдя че е железна.Дано все така не ме ядосва много за толкова време и след 3катастрофи останаха само външните забелешки .Верно от време на време свети по някой чек но нищо сериозно.Пиша ти не да се хваля с колата а да ти предложа една обява да разгледаш ама наистина реална.Преди близо 2месеца си купих пак акорд дано и той ме радва поне 10год.и тъкмо сваляха тази хонда от автовоза мога само да ти кажа че ако не бях фен на автомата и не бях решил да взема акорд 8ген.щях пак да си взема добрия стар акорд.Виж го верно скъп но истински запазен

Honda Accord 1.8i-93000км!!!, 2002г., ID:1154658 - Обява Продава Автомобил

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обявата е от сливенска автокъща и не знам дали успях да ти дам правилно линк към нея.Намери я и я виж ако си склонен на да платиш повечко това е уникално запазена кола

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Geronimo82, и колеги, малко късно се включвам, но мога споделя моя опит, имал съм 3 на брой 1.6, и два 2.0, препоръчвам 2.0, всичките съм ги карал на газ. Първия ми 1.6 над 100 000км мой нямаше проблем на газ проблема бяха частите, и по слабата мощност, иначе невероятен разход ми даваше извън града, смених го за 2.0л пак на газ на него имах около 65 000, без проблеми но ме блъснаха жестоко с около 80км ми влезе във вратите, мога с две ръце да подпиша че наистина има 5 звезди на краш тестовете, третата също е 2.0 на нея имам близо 40 000 на газ.

Относно темата газ, хонда не я харесва, F серията набива клапани, за мен е малко преувеличено има го ефекта, но на 30 000 регулираш клапаните за 15лв и караш проблем е ако са хидравлични а те не са, имам познати с над 200 000 на газ и не се е стигнало до там да свалят глава за ремонт, отделно не се знае на колко са я купили. Препоръчвам 2.0 от колкото 1.8, 1.8 гори колкото 2.0, но не върви колко 2.0 това мога да кажа от мой опит, аз лично съм фен на 2.2 :), но така и не си намерих читав на разумна цена.

Ако мога да бъда полезен с нещо с удоволствие ще помогна! 

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11557681044543700

Това също изглежда доста добре :) Ръчката си е ръчка, но и тук влизаме в средният данък.

Аз съм с РА регистрация и е доста скъпа незнайно защо:

150 к.с.; Над 15 до 20 год. ; Евро 3; София - 135.66 лева
150 к.с.; Над 15 до 20 год. ; Евро 3; Пазарджик -  220.58 лева

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 14.04.2019 г. at 17:43, flerfler написа:

Здравей и от мен колега имам от близо 10год.Акорд 2000ку147к.с.автомат на която сложих газ естествено и мога да подвърдя че е железна.Дано все така не ме ядосва много за толкова време и след 3катастрофи останаха само външните забелешки .Верно от време на време свети по някой чек но нищо сериозно.Пиша ти не да се хваля с колата а да ти предложа една обява да разгледаш ама наистина реална.Преди близо 2месеца си купих пак акорд дано и той ме радва поне 10год.и тъкмо сваляха тази хонда от автовоза мога само да ти кажа че ако не бях фен на автомата и не бях решил да взема акорд 8ген.щях пак да си взема добрия стар акорд.Виж го верно скъп но истински запазен

Honda Accord 1.8i-93000км!!!, 2002г., ID:1154658 - Обява Продава Автомобил

Не не я виждам обявата. А хондите си ги следя с филтър.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11557404601229308&slink=b51qz2

Колеги къде се изгубихте !? Някой познава ли човека или машината?

Проблема е, че съм в София, но това изглежда много запазено и много ми харесва :)

Поздрави !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...