Jump to content
hristo145

Съединителя отделя високо

Recommended Posts

Съединителя отделя високо с самото натискане не буксува педала е мек.Смяна или реглаж? 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Пробвай първо да смениш течноста като източиш през пробката на долната помпа,DOT4 e там, ще ти стигне и най малката разфасовка.Това е най -евтината процедура и можеш да я направиш сега пред блока, ако не се оправи отиваш на по-скъпите.

 

viber image saedinitel pomoa.jpg

 

Скоростите започват да буксуват от високите,груб тест е да опреш предните колела на висок бордюр и на четвърта да отпуснеш съединителя ако заглъхне двигателя ок,ако превърти търси си съединител но стакъв съединител приятел кара още 40хил .

Редактирано от CARPERA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега съединителя е износен щом отделя горе. Аз така минах още 50х.км. Смяната на течността няма да ти помогне. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега погледни си и помпите понеже на моята се оказа, че долната помпа изпускаше и се получава все едно съединителя е износен. Преди да се хвърлиш към съединител погледни и помпите в какво състояние са. Лесно се смъкват и ако трябва да се сменят не са скъпи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега когато е от някоя помпа съединителя отделя долу, не горе 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Извинявам се, не се до изразих точно какъв беше проблема при мен. Долната помпа изпускаше, но това го разбрах след като ми се наложи да сменя горната понеже тя се беше повредила и ми задържаше и се получаваше точно такова като отделяне на горна точка, след като я смених и почнах да Обезвъздушавам и не искаше, тогава видях, че долната изпуска и се наложи и нея да сменя. Извинявам се отново, че не се доуточних. 

Редактирано от Ra6ko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...