Jump to content
Rogue123

Ключ без чип

Recommended Posts

Здравейте, предполагам, че ще ме обвините в стиснатост, но аз все пак ще попитам.

Като купих колата преди година беше само с един ключ. Има/ше/ доста нужда от обслужване и не ми е до ключа.

Искам да си направя 2 комплекта ключове без чип и оригиналния да го сложа някъде в колата, да изключва имобилайзера. Оригиналния сам по себе си също е поизносен и така или иначе има нужда от подмяна.

По този начин ще имам резервен комплект ключове.

Питането ми е, някой правил го е? Къде трябва да стои ключа?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абонирам се за темата. Аз съм в същата ситуация и същите мисли в главата. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сивик 6 генерация !!!!!!!....... Чак пък толкова айде сега.  Почти всеки ключар го прави за около 40 лв. Само уважаващи себе си го правят по скъпо, но не повече от 50лв . Да не говорим че има достатъчно подлеци които биха го направили и за 25-35 лв. Друг е въпросът какво ще е качеството и дали новият ще е с възстановено износване (нарязан на електронна машина) , което има вече оригиналният ти . Има всякакви индивиди .  Иначе , ключът ти трябва да е до антената , която е закрепена най отпред на патрона за запалване. За целта , или трябва да се махне твоята антена от там (което ще загрози визуално контактният патрон , защото ще зейне един отвор между кората около волана и патрона) , или трябва да си намериш друга антена от същата кола да се закачи към имобилайзера и оригиналният ти ключ да се вкара в нея , да се увие за да не се размества и да си направиш 2 та обикновени. Съмнява ме че би ти излезнало по малко от 40 лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3г. в Русе си направих обикновен за 6 лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...