Jump to content
marin3dbg

въпрос относно катализаторите

Recommended Posts

Няколко приятели изгоряха с откраднати катализатори. Почнах да се замислям, че няма да мога да се спася и аз. Та въпроса ми е може ли да се кара после без да слагаш. Знам че дизелите ги кръщават неща.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Акорд 7 катализатора е отдолу под колата и лесно се краде, заедно с двете ламбда сонди (лично потърпевш).

Видях, че на Акорд 8 вече е при двигателя, отпред, вертикално.

Къде се намира на Сивик 9 бензиновите модели?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  Ей, докъде стигнахме. 

 Вместо да се вдигнем  и  да ги натиснем да приемат  закон за произход на тази част (ако стане като верифицирането на лекарствата в електронна платформа)  ще спрат кражбите. 

  Или да принудят застрахователните компании да признават и изплащат  такива кражби- самите те ще  предложат законови  промени .

   И аз съм с бензинов двигател.  Направил съм метална защита ,която евентуално да ги откаже  да губят време.  Възмущава ме мисленето ни. 

  • Нагоре 1
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 59 минути, pet71 написа:

  Ей, докъде стигнахме.

При мен беше в Англия, вероятно румънски/български бригади...

Застраховките там 90% са пълни, защото разликата с "Гр. отговорност" е малка...

Застрахователят я призна, ама искаше да скрапира колата, защото взимат цени от официалния дилър, а конструкцията на Акорд 7 е такава, че отрязването на катализатора, унищожава цялата и трябва да се смени от А до Я... Е, не ми се разправяше и ми платиха колата и отиде на търг..., гледам, че вече е регистрирана... Някой я е купил евтино, поправил и минал год. преглед...

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

    Не съм се интересувал застрахователите в БГ дали признават и изплащат кражба.  По скоро , не . Струва ми се толкова лесно справянето с този проблем , но ..... 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...