Jump to content
Ivan_Ch

Липсващи кори

Recommended Posts

А някой знае ли несвързания-свободен куплунг на снимката за какво е? Да не би да е за точно това осветление? Имам някакъв спомен, че се предлагаше от Хонда такова, струващо безумно много пари.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако говориш за този над педала на газта,не е за това :/ Докато търсих плюс след контакт за огледалото,боднах тая букса и навигацията влезе във диагностичното меню.Нещо свързано с навигацията е...ама какво точно и защо,не знам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, за какъв бутон говорите? Ако е този за средния плафон на тавана, той не играе роля за никоя друга светлина освен на самия плафон. Може би аз нещо не разбрах? Иначе ми се иска точно за неговото поведение да се закача, а от плафона на шофьорската врата не виждам как би станало това поведение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Присъединяваш се към плафона, който като отвориш вратата светва, в твоя случай е над облегалките на предните седалки, мисля.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За този плафон ли говорим?

image.thumb.png.3e4bc1eba26c72214351575d99b2cbe3.png

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че да. Моята кола е с люк и при отвяряне на врата светв и предния и задния плафон. На тези без люк или преди фейса, не съм сигурен им светва само задния а предния светва при натискане на бутона. Присъединяваш се в маркираната зона, пъхаш нещо тънко и дълго между тавана и покрива за да прекараш кабела до уплътнението на вратата и после към корите. 

IMG_20200819_124023.jpg

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
2 minutes ago, Ivan_Ch said:

На тези без люк или преди фейса, не съм сигурен им светва само задния а предния светва при натискане на бутона.

При мен с префейс свети както при теб. От шибедаха е, не е от преди/след фейса.

  • Благодаря 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, разнищихме няколко мистерии. Предстои имплементацията :) А някой може ли да сподели как стоят нещата с тавана? Ако тръгна да ръчкам за да прекарам кабел, по някакъв луфт ли ще мине или директно ще бута по таванския плат с риска да изпъкне кабела?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мушкаш над тавана. Той е твърда кора на, която е залепен плата с дунапрена. Внимателно между тенекията и тази кора и няма да прецакаш нищо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...