Jump to content
ivelin71

Мнения за Хонда CRV-дизел или бензин

Recommended Posts

Привет на всички.Имам желание да закупя хонда CRV,бюджета ми е около 10000лв.Предпочитам бензин и да сложа газ.Ако на някой му се занимава,бих бил благодарен да ми даде малко информация-как се държи автомобила на газ,евентуален разход и т.н.Няма да откажа мнение и за дизел.Уточнявам-не съм карал джипове досега,нито автоматик.Автомобилите ми са били на газ/бензин и на дизел.Предварително благодаря. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джип е силно казано за CRV, колега. Аз карам дизелова такава. При дизеловите е малко  по- скъпо обслужването. Иначе си върви добре и е икономична колата( ако не ти тежи крака). За година и половина експлоатация само масла и филтри съм сменял. Доволен съм от колицата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ивелине кажи за какво ще се ползва колата и какви очаквания имаш.Какво си карал досега? Информация за модела има доста ,както тук ,така и в милионите ревюта...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карам рено сценик,2005,дизел,1.9 dci,120 к.с.Изминавам около 15000 км годишно.Толкова ще навъртам и с следващия автомобил,кара се целогодишно.Карам и около 5000 с един стар форд ескорт-газ бензин.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, прегледай какво има писано тук:

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каквато и икономия да ти даде  на дизел пак излиза по-евтино но газ.При монтиране на читаво газово от познати марки,не сборна формация колата се държи едно към едно на бензин и газ, моята препоръка е Романо газова уредба моята сложена от Markony.

Редактирано от CARPERA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички,прочетох почти всичко за избора на CRV.Остава да открия и читав екземпляр :D.Отново благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ,на газ е препоръчително да бъде джипката. При твоя пробек, дори задължително .Успех !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...