Jump to content
didich

Въпроси относно 6-та хечбек

Recommended Posts

Здравейте колеги, от скоро имам 6-та хеч с Д14А3 и искам да питам няколко неща, надявам се да ударите по едно рамо за да ги реша.

 

1. Разбрах, че оригинално подлакътника бил рядкост и трудно се намира, от друг модел хонда става ли без много преправяне за да знам какво да търся.

2. Колата е с ръчно отваряне и затваряне на прозорците, голяма ли е драмата да мина на ел. стъкла и какво ми трябва - кори, механизъм, а кабел за захранване трябва ли да се пуска ??

3. Някъде из обявите видях монтирани предни седалки от 8-ма генерация, стават ли без преправяне и общо взето какво друго става като салон в тази кола, нещо което е по удобно и широко от стоковите седалки.

4. Странични огледала стават ли от друг модел или трябва само от 6-та да търся, че дясното е счупено и искам да го подменя, и двете са с ръчно регулиране.

 

Благодаря предварително за отговорите.

  • Объркан 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой ли не се е заигравал с тия неща колеги ??? са ше трябва аз да откривам топлата вода сам :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За всеки един от въпросите ти има отговор във форума, не ми се говори наизуст за да не те подведа, а и не ми се търси вместо теб. Има си търсачка

 

ПП. Седалки, подлакътник, огледала, ел. стъкла, тази кола подарък ли ти е или ти си я избра? ;)

 

 

Редактирано от teodor_tsonev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, бе. То нищо не ти харесва, пък си я взел. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми е подарък сам си я купих, но като една 20 годишна кола има свойте забележки, счупено дясно огледало, няма подлакътник, както и няма ел стъкла, последните 2 неща искам да подобря, седалките също не са най удобните в които съм сядал, купих я заради ниския разход и данъци за да ми излиза по евтин превоза до работа и обратно.

Благодаря, че се включихте ще пробвам с търсачката, моля модераторите на раздела да изтрият темата, няма да е полезна на никой.

 

Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...