Jump to content
Markony

Тампони за задния мост на хечбек

Recommended Posts

На ръка с носче като си направиш цепки и ще останеш някъде без тампони :cool: Оригиналните не са толкова прости колкото изглеждат, не се стискайте за още 20-30 лв и си купувайте качествени части за окачването. Тази година ги смених и аз тези тампони и бяха ~60 кинта парчето от Бултрако и даже съм забравил, че съм ги сменил одавна :cool:

Абсолютно приятел , няма да си редактирам пост-а но си прав.Значи мойта беше с изкорубени задни ама иаката работа че е 4колка и интересното е че оригиналните имат едни такижа метални ленти отгоре и отдолу които ги имах и аз - тампоните ми бяха на 16 години като ги сменях , тези който сложих имаха такижа ленти но просто гумата беше излята с такава форма ...Я кажи твоите като са били оригинални имаха ли тиа железца или си бяха с имитация и те ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да ви кажа че не намирам голяма разлика във возията след като от вчера сам с БГ тампони. и това за стабилността......нарочно отидох на 1 паркинг за да я завъртя малко....ми ОК си е(засега!!!) дано излезнат здрави!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да се окажеш прав. Между другото каква е максималната скорост с която си карал откакто ги смени? в смисъл, максимална скорост на не осоено гладък път.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще пребиеш човека, ей! Кажи му че за спокойно градско каране стават и това е. Ако иска, да ти вярва :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vlaladim

Ще пребиеш човека, ей! Кажи му че за спокойно градско каране стават и това е. Ако иска, да ти вярва :cool:

yes !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vlaladim

Моите са RBI некви ментета са но каго ги подушиш си миришат на каучук.... 40 лева за двата общо....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите са RBI некви ментета са но каго ги подушиш си миришат на каучук.... 40 лева за двата общо....

Моите които сложих като взех колата бяха некви уж японски на JAPANPARTS, издържаха точно около 10Ккм. и плюс това тропаше на големи неравности. Сега са закъсани и много скоро ще сложа оригинални! Еххх тогава да знаех че трябва да слагам само оригинални... Вчера проверявах окачването и за около 13-14К км. не беше мръднало нищо само тези скапани тампони-ментета :dry: За това колеги, моето мнение е само оригинални и никакви други!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...