Jump to content
nunezz

Въпрос за ляво огледало англичанка

Recommended Posts

Здравейте, колеги. Понеже моето беше счупено, днес си намерих друго и го смених. Новото също е от англичанка, но има нещо нередно. Когато си го нагласям, в най-лява позиция и се виждат вратите почти целите, в смисъл нещо много навътре гледа.... някакви идеи? Благодаря предварително. :)

 

Колата е англичанка преди фейса. И да уточня, че не ми се разглабя огледалото, защото счупих едно вече.. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Притисни го внимателна на където ти трябва леко, самото стъкло, и ще се нагоди. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не става, пробвах. Просто няма накъде да ходи повече, а ми трябва още... Мисля, че цялото огледало е по-прибрано, ама като го отвора навън лекичко и не става, връща се обратно. Този заключващ механизъм регулира ли се някак си ?

Редактирано от nunezz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се, че пиша пак след мен си..  поне ако знаете начин да сваля само огледалото, в смисъл стъклото? Също ще свърши работа....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Огледалото е от десен волан.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И не може да се регулира ли ? Вътре има 2 пластмаски с резби.. не се ли регулират ?

 

Едит: Ако взема само стъклото ще стане ли на моето си? Все още го пазя... и как се сваля ? :tooth:

Редактирано от nunezz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само като коментар - когато моята беше пълно автокаско ми сложиха от Ровър - на външен вид е малко по друго но няма проблем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е решен. Взех стъклото от това с десен волан и го сложих на моето. Разликата между огледалата е в стойката, дето се закача за вратата, също и заключващият механизъм, така, че не си правете труда да се пробвате. :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...