crown_bg 446 #1 Posted April 20, 2018 Здравейте колеги, От известно време имам желанието да пусна тази тема, и след като вчера обявих желанието си пред ръководството на форума и получих тяхното одобрение, пускам условията. Няма минимална сума за момента. Това е сайта: https://www.akr-performance.com/ Влизате, избирате автомобила си, търсите части по категории вляво, поствате линк/линкове с желания брой за съответната част, в съответната тема. Имам директна връзка с мениджъра на магазина, така че преди да се пусне каквато и да е поръчка, наличността ще се проверява директно по тел. На сайта може да има някои части със статус не налични, но това може и да не е така, обратното също важи. Имат голям оборот и адски много части, наличността трудно се отразява моментално. Предлаганите части са само и единствено за Хонда и Акура. Частите които се предлагат са оригинални и афтърмаркет, не са боклуци. Договорил съм 15% отстъпка, доставката е 39 Евро, за момента не могат да предоставят безплатна доставка, евентуално мога да говоря за по-ниска такава, но всичко зависи от това какви поръчки се правят. При евентуална поръчка тези 39 Евро ще са нищо, ако например се съберат 15-20 човека. Тъй като 1% отива за форума, отстъпката става 14%. Ако има достатъчно интерес, ще предоставя сметка и мой контакт. Може да задавате въпроси, на който мога (въпрос) ще отговоря. Ако модераторите сметнат, че темата все още не е за този раздел нека бъде преместена, докато стане годна за този раздел. 3 Share this post Link to post Share on other sites
crown_bg 446 #2 Posted April 20, 2018 Колеги искам да внеса малко яснота, след малко съвети от Маркони, наистина мисля че липсват подробности, и то важни. От въпросният сайт поръчвам от 2г. и повече, и мога да кажа че частите не са какви и да е, а с много високо качество, именно затова цените са така високи. Не са китайски стоки с незнайно качество, а напротив. Моето желание е да имат възможност съфорумците да получат достъп до истински части, интересни, някои и екзотични, на добра цена за предоставеното качество. Има доста стоки, които са Импорт от Азия и САЩ, работи се директно с производител, фирмата не е прекупвач. За да бъде всичко точно и чисто, моля всеки който ще поръчва да дава информация за автомобилът (марка, модел, генерация/година, ако са повече от 1) на който ще се ползва частта (особено важи за универсалните части), за да мога преди да поръчам да изискам потвърждение, че всяка една част е съвместима с автомобила за който се поръчва. Този магазин е и тунинг сервиз, а не просто магазин за някакви части. Всички работещи в тунинг гаража там карат Ходни, така че когато има колебания за част, може да получим доста изчерпателна информация, т.е. могат да бъдат доста полезни. Никога няма да препоръчат част, просто за да я продадат, точно обратното ако няма да стане, и няма алтернатива, ще кажат просто че не става - казвам го за да се разбере че тези хора са коректни (Холандия е все пак). Ако хубаво разгледате сайта, ще забележите че има и масла, не е казано че само части могат да се поръчват, всичко което го има на сайта може да се поръча. Избора обаче не е както с частите, по-малък е. Поръчките ще се осъществяват по начина по който и останалите аналогични такива - парите се превеждат, след като потвръдя че са по сметката, пускам поръчката. При пристигането им, се раздават или лично (за който е удобно), или с куриер за ваша сметка. Обикновено доставката отнема от 5 до 10 работни дни, до сега никога не е пресрочвано над 6-7 работни дни (стига да са налични). Отстъпка: 14% Доставка: 39 Евро за цялата поръчка /разделя се между всички/ Цените са в Евро. Курсът по който ще се смята е: 1.967 лв. IBAN: BG72FINV91501016098080 BIC: FINVBGSF Получател: Радослав Начев Моля посочвайте никнейма ви във форума в платежното. Тел. за връзка с мен: 0896 59 73 53 Няма как да променя в момента заглавието на темата, но когато ми се предостави тази възможност ще сменя заглавието да съответства на останалите общи поръчки, а именно съответният период в който може да се поръчва, и кога се пуска поръчката. За да не бъда голословен, ето как изглежда една поръчка: Share this post Link to post Share on other sites
vartan 9 #3 Posted May 7, 2018 Колеги аз ще участвам , други желаещи да ли ще има. 1 Share this post Link to post Share on other sites
sparky79 3 #4 Posted May 12, 2018 Аз също се интересувам. Share this post Link to post Share on other sites
crown_bg 446 #5 Posted May 12, 2018 Това е хубаво, има още един колега който също се интересува, разпитва ме на лично за разни чарколяци и т.н. С него общо ставаме 4-ма. Аз бих се включвал в почти всяка доставка, с цел да допринеса за по-ниската цена на доставката, докато не дойде момент в който няма да има нужда от това упражнение. Share this post Link to post Share on other sites
libol 5 #6 Posted May 12, 2018 Някой има ли идея https://www.akr-performance.com/p/us-racing-vtec-controller-VC01 това, за какво точно служи? Share this post Link to post Share on other sites
crown_bg 446 #7 Posted May 12, 2018 преди 28 минути, libol написа: Някой има ли идея https://www.akr-performance.com/p/us-racing-vtec-controller-VC01 това, за какво точно служи? Променя оборотите при които се включва ВТЕК-а. Share this post Link to post Share on other sites
crown_bg 446 #8 Posted May 18, 2018 Ще помоля модератор, или който има права, да смени заглавието като премахне датата. Нека за сега няма такава, докато не се получат 1-2 поръчки. В момента може би датата е подвеждаща за хора, които искат или се колебаят да вземат участие. Share this post Link to post Share on other sites
peres 29 #9 Posted June 10, 2018 (edited) Здравей crown_bg, интересувам се от изпускателен колектор Dorman exhaust manifold 4-2, Item number: 674-509: https://www.akr-performance.com/p/dorman-exhaust-manifold-4-2-674-509 Автомобила е Honda Shuttle, 1999, 2.3 vtec, двигател F23А7, рама: JHMRA3830XC203802 В сайта колектора е един и същ и за моя двигател (F23) и за предходния F22, който не е Втек. Обаче в 2 сервиза и една морга ми казаха че колекторите са различни за двата двигателя. Моля те за потвърждение от АKR дали колектора става за F23A7. Ако е ОК - поръчвам 1 брой. Edited June 10, 2018 by peres добавка на по-точна информация Share this post Link to post Share on other sites
crown_bg 446 #10 Posted June 10, 2018 (edited) @peres Пускам питане за колектора, при отговор ще ти пиша отново тук! Edited June 10, 2018 by crown_bg Share this post Link to post Share on other sites
crown_bg 446 #11 Posted June 11, 2018 @peres Колега имам потвърждение, че колектора става за Шатъл '99 2.3. Share this post Link to post Share on other sites
peres 29 #12 Posted June 12, 2018 Благодаря ти crown_bg, ето моята поръчка, когато кажеш - плащам. 1 брой X 173.00 евро - Dorman exhaust manifold 4-2, Item number: 674-509 , https://www.akr-performance.com/p/dorman-exhaust-manifold-4-2-674-509 1 брой Х 49.60 евро - Denso spark plug wire set, Item number: 671-4186 , https://www.akr-performance.com/p/denso-spark-plug-wire-set-671-4186 2 броя Х 8.70 евро - Ashuki air filter, Item number: H090-25 , https://www.akr-performance.com/p/ashuki-air-filter-H090-25 обща сума: 173.00+49.60+17.40 = 240 евро Х 1.967 - 14% = 405.99 лева 1 Share this post Link to post Share on other sites
crown_bg 446 #13 Posted June 12, 2018 @peres Още 2-ма колеги ще се включат+мен. Т.е. доставката ще я делим на 4, което прави по ~10ЕУР на човек. На 18 Юни понеделник пускам поръчката, така че до петък тази седмица парите трябва да съм ги получил. Ако има други въпроси питайте, няма проблем. По-горе съм дал сметка, няма промяна в данните. Share this post Link to post Share on other sites
emod 1681 #14 Posted June 12, 2018 Здравейте колеги, Ето я и моята поръчка: Energy Suspension stabilizer bar end links front - Red (€ 20,30 per set) - КЛИК HARDRACE trailing arm bushings - OEM Style (€ 66,50 per set) - КЛИК DNJ engine oil pan gasket (€ 10,10) (наличен 1 бр.) - КЛИК Honda EGR valve gasket (€ 14,20)(наличен 1 бр.) - КЛИК HARDRACE ball joints front lower (OEM style) (€ 49,60 per set) - КЛИК Обща сума: (20.30€ + 66.50€ + 10.10€ + 14.20€ + 49.60€) х 1,967 = 316,10 лева - 14% = 272 лева + 10€ х1,967 (транспорт) = 292 лева Парите ще преведа утре. Поздрави! 1 Share this post Link to post Share on other sites
crown_bg 446 #15 Posted June 13, 2018 Сумата от @emod е получена. 1 Share this post Link to post Share on other sites
crown_bg 446 #16 Posted June 14, 2018 Имам потвърждение от @peres и @sparky79, че парите са пуснати, така че Понеделник пускам поръчката. Малко допълнително пояснение как се случват нещата: Да кажа на бързо какво следва, пускам поръчката, ако има част със забавяне (изчерпана или в процес на зареждане или друга причина) веднага ме оведомяват, вариантите са 2 - пращат наличните, останалите когато станат налични се пращат за тяхна сметка, или чакаме всичко накуп. Аз винаги съм избирал вариант 1, най-добрият според мен. 2 Share this post Link to post Share on other sites
crown_bg 446 #17 Posted June 14, 2018 @peres парите са получени. Да отбележа и поръчката на колегата @sparky79 за да бъде всичко точно: https://www.akr-performance.com/p/hardrace-stabilizer-bar-end-links-front-HR-7948 Share this post Link to post Share on other sites
winsux 5 #18 Posted June 15, 2018 Здравейте, От мен едни стелки за Акорд 7-ма генерация. https://www.akr-performance.com/p/akr-car-mats-FM-AC02 Преведени са 58лв. 1 Share this post Link to post Share on other sites
crown_bg 446 #19 Posted June 17, 2018 (edited) @emod @peres @sparky79 @winsux Колеги всички пари получих до Петък, така че пуснах поръчката днес направо. Утре очаквам потвръждение, че всичко е налично (освен стелките), и че ще бъдат изпратени на време. Стелките ще бъдат пратени, както е коментирано по-горе. Ще пиша още един път, когато получа потвърждение че пратката е в транзит. Edited June 17, 2018 by crown_bg 1 Share this post Link to post Share on other sites
crown_bg 446 #20 Posted June 20, 2018 Колеги, днес или утре ще пуснат доставката. Забавянето стана заради 2-та Ашуки филтъра. Днес ще ги получат. Share this post Link to post Share on other sites
crown_bg 446 #21 Posted June 21, 2018 Поръчката пътува, без стелките . 1 Share this post Link to post Share on other sites
crown_bg 446 #22 Posted June 22, 2018 Колеги, по план на куриера трябва да пристигнат на 27 Юни, но тъй като няма да съм в София ще се разберем за първата седмица на Юли. Надявам се да не ви е проблем. Share this post Link to post Share on other sites
emod 1681 #23 Posted June 22, 2018 За мен няма проблем . Share this post Link to post Share on other sites
sparky79 3 #24 Posted June 22, 2018 За мен също няма проблем. Share this post Link to post Share on other sites
Varz 34 #25 Posted June 26, 2018 Здравейте, включвам се и аз с: - Gates power steering pressure hose (€ 152,00) - AKR car mats (€ 25,00) Части: 152 + 25 = 177€ х 1.967 = 348.159лв x 0.86 = 299.42 лв Доставка: 39/5 = 7.8€ х 1.967 = 15.34лв Общо: 299.42 + 15.34 = 314.76 ~ 315лв Току-що ги преведох. 1 Share this post Link to post Share on other sites
crown_bg 446 #26 Posted June 27, 2018 Частите са на лице, с изключение на стелките. Нека, колегата който не е от София, да каже как иска да се процедира с предаването. Държа да отбележа, че понякога когато има части, които ще се пращат по различно време поради неналичност, има възможност да се добавят допълнително части. Разбира се, това е много рядко, тъй като е крайно не коректно спрямо АКР, затова само когато преценя първо ги питам, и ако може чак тогава се добавят артикули, което пести доставката за нас за тези допълнителни части. Поради включването на колегата с маркуча+стелки, дължа на 4-ма Ви по ~2 Евро от доставката. За стелките и маркуча ще оведомя допълнително, когато ги пратят. Share this post Link to post Share on other sites
_sa6ko_bs 11 #27 Posted June 28, 2018 Колега за мен https://www.akr-performance.com/p/hardrace-camber-kit-rear-hardened-rubber-bushings-HR-6732 ,пуснал съм ти парите. 1 Share this post Link to post Share on other sites
crown_bg 446 #28 Posted June 28, 2018 Здравейте колеги, искам да обявя следната информация която засяга отстъпката ни: От днес отстъпката ни върху Хонда Оригинални части (това са частите на които е изписано Хонда с червени букви), Мишимото и Скънк2 ще бъде 10%, а не 14% както до сега. Защо? Ограничава се вноса на Скънк2 и Мишимото заради ниски продажби (малко търсене, поради доста високите им цени), поради което се вдигат цените към дилърите (за по-малки количества), а оттам маржа става доста малък. Хонда от своя страна вдигат цените си, заради промяна в цените на доставчиците им на сурови материали, което също сваля маржа на дилърите - това ми обясниха. Всички останали остават не променени. Share this post Link to post Share on other sites
crown_bg 446 #29 Posted June 28, 2018 За тези, които мислят да поръчват, края на другата или по-другата седмица, ще се пуска нова поръчка. Вече има 1 колега, който е сигурен, в по-горния пост, аз също имам какво да поръчвам, така че още 2-3 колеги ако заявят желание, ще пусна поръчката и по-рано. Share this post Link to post Share on other sites
emod 1681 #30 Posted July 2, 2018 Днес взех моята поръчка. Всичко е точно и коректно. Благодаря на @crown_bg за отделеното време . Поздрави! 1 Share this post Link to post Share on other sites
crown_bg 446 #31 Posted July 4, 2018 Колеги до края на седмицата очаквам да пуснат стелките и маркуча. Ще пиша когато това стане. Share this post Link to post Share on other sites
_sa6ko_bs 11 #32 Posted July 5, 2018 Колега, допълвам моята поръчка с тези неща https://www.akr-performance.com/p/blox-racing-drain-plug-set-magnetic-engine-and-gearbox-m14x15-BXAC-00405-6 https://www.akr-performance.com/p/honda-first-aid-kit-08Z25-9R6-600 Като се уточни доставката, ще ти пусна парите и за тях. 1 Share this post Link to post Share on other sites
_sa6ko_bs 11 #33 Posted July 5, 2018 Надявам се последна промяна по поръчката ми - аптечката от последния линк ще е 2 броя 1 Share this post Link to post Share on other sites
crown_bg 446 #34 Posted July 5, 2018 Колеги, стелките и хидравличния маркуч пътуват от вчера още, но нямах време да пиша. На 10 Юли е планираната доставка. 1 Share this post Link to post Share on other sites
crown_bg 446 #35 Posted July 6, 2018 (edited) @_sa6ko_bs 3-ма сме, по 13 ЕУР на човек се пада. Другия колега ще обяви поръчката си тук, скоро. Edited July 6, 2018 by crown_bg Share this post Link to post Share on other sites
emod 1681 #36 Posted July 6, 2018 Здравейте, Ще се включа в поръчката с това: 1 брой Honda oil filter (15400-RBA-F01) - 17,75 Евро * 1,967 - 10% = 31.42 лева - ТУК 1 брой Honda valve cover gasket (12341-P2A-000) - 19,40 Евро *1,967 - 10% = 34.34 лева - ТУК 1 брой Ashuki air filter (H090-01) - 7,30 Евро*1,967 - 14% = 12,34 лева - ТУК 1 брой Ashuki rear wiper blade 375mm - 3,30 Евро *1,967 - 14% = 5,60 лева- ТУК Общо = 84 лева + 13*1,967 (транспорт) = 110 лева Ще се постарая да направя превода на сумата в рамките на деня. Поздрави! 1 Share this post Link to post Share on other sites
emod 1681 #37 Posted July 6, 2018 @crown_bg Направен превод чрез EasyPay. 1 Share this post Link to post Share on other sites
crown_bg 446 #38 Posted July 7, 2018 Колеги, поръчката е пусната. 1 Share this post Link to post Share on other sites
crown_bg 446 #39 Posted July 9, 2018 @_sa6ko_bs @emod Колеги някои от частите ще са налични до средата на седмицата, а останалите до края на седмицата, затова ще ги пратят в Петък. 1 Share this post Link to post Share on other sites
emod 1681 #40 Posted July 9, 2018 За мен лично няма проблем! Благодаря за инфото 1 Share this post Link to post Share on other sites