Jump to content
neuttrino

Изоставен Civic в София

Recommended Posts

Здравейте Хондаджии (и аз съм, макар и двуколесен),
Някъде декември 2017 пред входа ми се появи Civic-а от снимките. Оттогава не е помръдвал от мястото на снимките. И двете десни гуми са спукани. Проверих, няма гражданска от октомври 2017.
Има вероятност да е откраднат и някой да си го търси и определено е изоставен.

honda_001_small.jpg

honda_002_small.jpg

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То такива коли в София има бол. Сигурно е изоставен заради зимата. На улицата където живеех преди  в Лозенец имаше една голф 3-ка изоставена от много време. Имаше огромна маса листа при чистачките, сигурно година и нещо стоя, дойде лято трябваше да се копае заради ВиК авария, работниците  питаха по улицата на кого е - никой не знаеше а улицата само с 3 етажни коопераци и всички се познават. Накрая я теглиха с багера както е заключена.  След 2-3 месеца гледаме с недоумение група младежи я разтворили и мъчат да я палят, кабели, акумулатори, майстори идваха и до края на деня я подкараха -Уау.  Минах покрай тях и слушам псуваха, недоволстваха, че била местена, защото беше оставена доста накриво. Сигурно живееха някъде по съседните улици...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@neuttrino, благодарим за отзива - може да е от полза някому. Фейслифтови стопове и броня, лип на бронята, лачени джанти... не е типичната кола за изоставяне.

 

Аз като и дву- и четириколесен те каня да се обмислиш присъединяване и към втората секта. Има разлика ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо пък да е изоставен или откраднат. Човекът собственик , може да е заминал да работи в чужбина или нещо друго , и така. Аз имам познати които 2 години са в Англия вече и колата им стои между блоковете на паркинга.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти, че първо си писал тук.

 

Иначе https://grajdanite.bg/home

 

Пиши ГО и преглед от кога са.

Има процедура по стикиране и уведомяване на собственика, но трябва да е минало известно време от прегледа. Не помня точните условия.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има 2 години гратисен период след изтичането на прегледа...след това се свързват със собственика и му казват че до 14 дни трябва да я махне, след тези 14 дни ако не я махне идват от общината и я дигат :) но трябва да са минали 2 години от прегледа

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...