Jump to content
weapon R

Търся си дигитален фотоапарат.

Recommended Posts

CANON определено е марката, но като гледам какво търсиш бих ти препоръчала Olympus FE серията - пшърво отговарят на цената която си писал и второ на теб май не са ти толко важни скоростите на матрицата и т.н. щото ще си щракаш наляво надясноза повече инфокликподарих такъв на наще и върши чудна работа :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest FOXO

www.technomarket.bg харесваш си нещо за тия пари отиваш в наи близкия до теб магазин пробваш снимаш харесваш лапаш и се потапяш :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Canon е марката... Бих я сравнявал само с Lumix ( произведение на Panasonic за тези които незнаят ) :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest XapBu

я да се изфукам - най-после си купих и аз специално за националната среща http://get.gbg.bg/catalog/product_info.php...oducts_id=21037

честито, но мисля за 8mpx в момента SONY DSC-T100 е много по-добра покупка, че и с триста и кусур по-евтинhttp://technomarket.bg/product_detail.php?...uct_id=09027647

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Майната

хмммм триста и кусур каиш? То и пежо 206 е с 10000 по-евтино от сивик, амааа............. ;) да има случайно резолюция на клипа 1024х768? не че разбирам нещо от фото де, но S-класата на Канон едва ли ще я мине скоро друга марка :blink: Друг е и въпроса колко ми излезе на мене......... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

а виж не знаех че си взимаш фотоапарат за да снимаш филми :bounce: вярно - сонито няма клип 1024x768, ама с тези 15 кадъра в секунда при тази резолюция няма да стане кой знае какъв филм, нали? ;) както и да е - това са дреболии - постнах сонито за информация на тези които ще пазаруват тепърваcanon правят отлични апарати, със здраве да го ползваш :)

Редактирано от XapBu

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bubble

Пич виж CANON A430 4 мегапиксела е,но прави доста сносни снимки и е към 280-270 лева

и аз съм за Canon-a :rolleyes:също и Canon A460, 5 MP :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм имал Canon A60 (2.0 MP) и сега имам A510 (3.2 MP) и съм супер доволен, преди да си купя винаги чета много ревюта и мнения и сравнения с модели от същия клас и на подобни цени.Pentax-а не е лош, ама съм си сравнявал А60-то с един 3.2 MP и снимките на Canon-а бяха (при една и съща резолюция и настройка за максимално качество) по-добри и по-малки по размер. Има и недостатъци А60-то : размера (това е цената на long battery life-а) и скоростта (бавно фокусира и е много изнервящо, изпускаш моменти). Освен това на автоматични настройки прави малко по-тъмни снимките, трябва да се научи човек да използва ръчните настройки.Antony, човека май за съвсем друг ценови клас говори, аз затова споменавам тези остарели модели

Купувам Канон A510 (3.2 MP) 0888-13-33-96

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kalmara

Последен пост по темата : Jun 1 2007 ... Стоиц(ч)ков ти чете ли правилата ... ;)

За пореден път, това е ХОНДА ФЕН КЛУБ по дяволите, а не битак КУПУВА-ПРОДАВА !! ;) Като купуваш Канон А510 бегай у дата.бг !!

 

Мишо, Джони ... знам ви че вие се занимавате най-много с наблюдаването - сори за тона, но днес съм изключително нервен и избухвам лесно ... пък и човека като го гледам се е о-ФЕН-ил, така че и да го прогоня(им) нема да е кой знае ква загубата...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко баце, ще ги прочете правилата и ще ги спазва ;) Няма къде да ходи :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо ново за около 200-250лв,или ако има нещо употребявано.

Знае ли 4овек,много модели,много нещо;)!;)!;)!:);)!:)!;)!;);)!! ;)

Виж ТУК. Аз имам такъв Самсунг и за клас "сапунерка" под 400 лв. е най-доброто (8 мегапикселова матрица, разположена върху оптимална площ, 5 пъти оптично увеличение, пълни ръчни настройки, светлочувствителност до ISO 1600). Няма нито Канон нито Никон с такива възможности на тази цена. Те са добри в техниката по-горен клас от 1500 лв. нагоре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Canon е марката... Бих я сравнявал само с Lumix ( произведение на Panasonic за тези които незнаят ) ;)

Мхм и един мармот завива обектив сигма в ремък пентакс ;)Никон си е фотографската марка.Канон засили яко в последните години.А ако говорим за по нисък клас апарати марките са lumix, fuji, oly,sony не че никон, канон и пентакс се представят зле в този клас, но просто не им е приоритет.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и за мен марката е само една и това е Nikon , но в ниския клас доста им куцат моделите,в среден и висок клас мисля ,че никой няма да ги отрече като най-добрите.За тези който незнаят Nikon е компания от 20-те години на миналия век изцяло специализирана в оптиките.Всички голями имена в професионалната фотография неснимат с нищо друго.Повече за марката пише тук. Nikon History и за мен лично това е добро решение на добра цена. Nikon Coolpix L5

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...