Jump to content

Recommended Posts

Колата е црв 1999г.Преди време съм сложил лупи за вграждане които до сега светеха с ксенон H1.Днес  си купих тези лед крушки обаче....греда.Не влизат в лупата.Идват малко по -широки.Въпросът ми е как да ги вкарам вътре.Мина ми идеята да ги изпиля.Ще стане лесно понеже са от алуминий.Някой имал ли е подобен праблем?

IMG_20171207_144153.jpg

IMG_20171207_144209.jpg

IMG_20171207_144217.jpg

Редактирано от swakke

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дай да видим как светят през лупата,че ми е интересно

• Like 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам светят както всички афтърмаркет ледове - кофти. Правят едно кълбо пред колата и толкова. Осветяването в дясно, където трябва да е банкета например, го няма никакво.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега сподели разликите между ксенона и ЛЕД крушките.В момента и аз съм с ксенон  и ме спря точно това пилене да монтирам ЛЕД преди 2 месеца.Заслужава ли си ,защото от ксенона като цяло съм доволен.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето как светят през лупите.На къси е много добре.Дългите малко се губят.Тези лупи толкова могат (за 50лв от алиекспрес).А за светенето в банкета-бих казал,че се осветява много добре.Разлика с ксенон 55w почти не намирам.Предимството на лед крушките е че палят веднага.Скоро ще направя друг клип на извънградско каране.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

• Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

No registered users viewing this page.