Jump to content
Guest morskija

Месечна среща в Русе

Recommended Posts

Guest morskija

напълно съм съгласен с митака и искам да поканя официално всички желаещи гости без значение от къде са. Само ако може някой да ни донесе стикери моля. :) 20.05.2007 12.00 :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За стикерите ви съм говорил с колегата VTEC Inside. Той е във Варна, така че ако имате някой, който ще ходи скоро натам, направо с него се свържете.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за мен не мисля,че ще е проблем да присъствам да сме живи и здрави(и колите също да са здрави).Дано и времето да е хубаво :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за сега и аз сам там стига както каза колегата да сме живи и здрави. :) HONDA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие пощуряхте с тия регионални срещи , че чак забравихте за ..::НАЦИОНАЛНАТА ХОНДА СРЕЩА::..нека не се излагаме и тая година да бъде нещо зашеметяващо на Жребчево :)

Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не сме не сме :P ние си мислихме с митака направо да направим регионална среща и от там в колона направо към Жребчево та да видите каква сме сила :););):P;);););):);):huh::P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest M_I_T_A_K_A

не сме не сме :P ние си мислихме с митака направо да направим регионална среща и от там в колона направо към Жребчево та да видите каква сме сила :);):P:P;);););):);):huh:;)

Именно ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз като гледам май сме доста ама ни липсва организация.Надявам се да сме пуснали темата навреме та да съберем максимален брой хонди на едно място (и то русенски) и много моля не забравяйте приятелите хондаджии без интернет че май са доста. И дано да сме още повече на националната среща.Айде със здраве :ph34r::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и броня за ДЕЛСОЛ :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги аз съм от Габрово, но жена ми е от Русе и често пътувам до там. Ако съм там на 20.05 с радост ще дойда на вашата регионална среща.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest morskija
:lol::P;) КАКВО СТАВА БЕ КОЛЕГИ НЕЩО МАЙ НЯМА ЖЕЛАЕщИ ЗА НОВА МЕСЕЧНА НЕ СЕ ИЗЛАГАЙТЕ ЕЙ :dj: ДАВАЙТЕ ЗАЯВКИ НАВРЕМЕ ЧЕ ИМАМ ИДЕЯ АЗ ДА СЪМ ТОЗИ СЪС СТИКЕРИТЕ ТА ДА ЗНАМ КОЛКО ДА ПРАВЯ . А СЪщО НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ чЕ щЕ ИМА БАРБЕКю :punk: А! И НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ ДА СЕ ЛЪСНЕТЕ И ПОД КАПАКА ЧЕ МАРКОНИ щЕ НИ ;) АЙДЕ СЪС ЗДРАВЕ :worthy::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този път ще направя всичко възможно да съм там :worthy: .За стикер не ме бройте,аз имам :punk:

Редактирано от bat'koko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПИ6И МЕ 1 /А МОЖЕ И ДА СМЕ 2-ма/-ЖИВОТ И ЗДРАВЕ! :rolleyes: АРЕ 4Е ОТИВАМ ДА Я МИЯ-МАМКА ИМ И ГЪЛЪБИ,ПАК СА Я ОКЪКАЛИ :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПИ6И МЕ 1 /А МОЖЕ И ДА СМЕ 2-ма/-ЖИВОТ И ЗДРАВЕ! :D АРЕ 4Е ОТИВАМ ДА Я МИЯ-МАМКА ИМ И ГЪЛЪБИ,ПАК СА Я ОКЪКАЛИ ;)

ХАХАХАХА гадна работа ;) затова гарашчето си е най-добре :D Не спете пичове..... записвайте се за срещичката, че на нея смятам да обсадим колоната от хонди до Жрепчево за която говорихме ;):rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest speedy gonzales

и за мен два стикера един бял и един черен :rolleyes: HONDA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Еди Ведър

..бе за срещата не може ли да поканим и други японски марки да стане навалица :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..бе за срещата не може ли да поканим и други японски марки да стане навалица :(

Ами това е събор на феновете на ХОНДА а не на японските коли. Трябва ние да си се съберем :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи пичове аз ще съм човека със стикерите :D Днес дойдоха 25 броя, но вече останаха 19..... вървят като топъл хляб :) Та да знаете, че в Русе има стикери вече и при желание можете да ми звъннете да се срещнем някаде и да ви раздам ако не ви се чака до срещата:) номерата ми ги има в профила :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lud fen

не че 20 май е някакъв празник ама гадовете са решили баш тогава да правят избориможе да има и проблем с алкохола

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest M_I_T_A_K_A

не че 20 май е някакъв празник ама гадовете са решили баш тогава да правят избориможе да има и проблем с алкохола

Ами ще го купим предварително:) Вие елате пък алкохола ще го оправим все някак...... Вище zmeq от Бургас, на всяка среща носи от на дядо си ракията и надениците :D не вярвам и вие да си нямате ракия из вас :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...