Jump to content
sfawbg1

Миниван - Стрийм

Recommended Posts

Здравейте,

 

Имам едно странно питане за Хонда Стрийм - някой пробвал ли се е да раздели третия ред седалки на две отделни? Това, освен грозния салон тип премрежват ми се очите, е единствената сериозна забележка, която обаче е достатъчна, за да не си купя тази кола.

 

Благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах Стрийм за година и половина, забележките ти са по-скоро козметични!

Разделянето е ненужно, ще ползваш тези седалки изключително рядко, освен ако не караш пътници като маршрутка! :yes:

Колата е перфектна, но и липсва 6-та скорост и VSA! :plane:

Не си я купувай, щом имаш забележки.

Вземи си Шаран или Галакси! :whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, колега,

 

Въпросът ми за последния ред седалки е именно, защото имам намерение да го използвам често, но само половината от него.

 

Шаран, по-скоро не. Галакси е вариант, но само след 2005-та.

 

Не бих казал, че последният ред да не може да се раздели на две, не е козметична забележка - какво място остава за багаж? Съмнявам се да може да се вмъкне детска количка в оставащото пространство.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....Не бих казал, че последният ред да не може да се раздели на две, не е козметична забележка - какво място остава за багаж? Съмнявам се да може да се вмъкне детска количка в оставащото пространство.

Колега, и аз бях в същото положение като теб! Не се филмирай с разделяне и др. Аз предпочетох да се напъна малко финансово (но съответно имах и тази възможност) и се насочих към Мазда 5. Не исках да изневерявам на японското, макар и с фордов мотор, което пък явно не те притеснява, щом предпочиташ Галакси-то. Сега маздите доста паднаха като цени. Все пак аз избирах много заради ръждата ; след като гледаха една кукла от Германия, която отдолу беше доста захапана, подминавах директно "австрийки", "германки" и даже "швейцарки". Взех си купувана и карана в БГ. Ако пък държиш на Хонда и мислиш да използваш "само половината пространство"- FR-V е също вариант, но пак е в по- горния ценови сегмент..., а и не е лесно да отстояваш индивидуалността на избора си с тези три седалки отпред. Аз не успях... Та те така, те- Мазда 5.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...