Jump to content
Guest Antony

Forumsleague

Recommended Posts

Guest Antony

Идеята е много добра. Отдавна не съм ритал, но бързо ще влезна във форма.:) Ако се съберем отбор от наши хора, можем да наритаме някой друг "врежески" форум. :P

Редактирано от Antony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

п.п. Колега, не ти прави чест WV форума да го напишеш така :)

Прав си, ама пуста обич към Голфовете :P ... коригирам ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото отборите от Форумслигата постоянно търсят съперници за контролни срещи, което означава, че няма да чакаме с месеци за мачове.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Оооо , веднага съм готов :P:P И аз от 2 години не съм цъкал , много ще се кефа да разцъкам отново с нормални отбори :) Айде хондаджии , да им покажем малко менпауър :P:P излизаща от японско сърце :P Аз съм първия в отбора , кой ще ме последва :P:PГиггс , евала пич :P

Редактирано от Tino

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм за :P даите да поритаме :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest GIGGS
Отговорено (Редактирано)

Аз съм първия в отбора , кой ще ме последва :P:PГиггс , евала пич :)

Мен ме брой на общо основание - щом предлагам участието ми не подлежи на съмнение :P ... с Мачо и Антъни станахме 4, а лятото доколкото разбирам ще трансферираме вратар от HWBG :P Нека се съберем достатъчно желаещи и ще се обадя да запазя игрище на Спортна София или на Бонсист. Въпросът е колко човека ще сме за да преценим дали да търсим съперник или ще сме достатъчно за 2 отбора на малките игрища. Редактирано от GIGGS

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле-мале! Цялата Немска и Френска орда срещу един японец. Майко мила, няма да е лека битката! Ще падат бойци един по един, ама ще ги одържим, сигурен съм! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята си я бива и без това сме се улежали и заседяли с малки изключения де :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Pliushtadin
Отговорено (Редактирано)

ООО как съм го пропуснал това. ТВРДО за :P аз по-честичко поритвам, но напоследък и аз съм се залежал. Казваите кога и къде, слагам турбо кита и се мятаме.Имаше тема за някои които правеше много маняшки H-тениски - така че екипа ще го импровизираме и ще го оправим и него.P.S Става въпрос за София нали?! :)

Редактирано от Pliushtadin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като събереме отбор, мога да ви свържа с капитана на отбора на Renault за някой и друг мач ако искате... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде младежи :rolleyes: Нещо несте много по търчането :cool: Събирайте се, че ще дойдем дядовците да ви отсрамваме :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми аиде даваите да се съберем Събота или Неделя пък като гледам може и 2 отбора да направим и направо да правим дербито

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съперници за контролни срещи ще намерим лесно. Важното е да се съберем достатъчно хора. Играчите на всеки отбор се картотекират предварително, като впоследствие има право на 3 нови регистрации, като общия брой не трябва да надвишава 14 или 15 (не съм сигурен). Изискването е всеки играч да е потребител на съответния форум от поне 4 месеца преди подаването на документите за регистрация. Наистина важно е отборът да е съставен от хора с желание и необходимото свободно време в уикендите - естествено винаги има изключения, но ако някой има регулярни ангажименти събота и неделя просто няма смисъл да ангажира място без да може да играе. Смените са хокейни, вратите хандбални ... играе се футбол :P Екипите - повечето отбори играят с екипи от фирми партньори на Форумслигата, като позлват добри намаления. Повечето от тях предлагат пълен комплект екипи (фланелки, шорти и калци) и имат доста разнообразни модели и разцветки. Ето сайта на една от тях - разгледайте за да придобиете представа: http://www.dolicosport.com/bg/browser.php?...3cbebb84ce7b1b0Специално за екипите има и "по-елитни" варианти (Хонда все пак ... :P ), но за тях ще мислим като има кого да обличаме. Според мен началото трябва да се постави на игрището - нека всички желаещи се съберем да поиграем, ще придобием впечатления, после ще седнем да попием бира и ще обсъдим всичко. Преживяването наистина си заслужава и е още една причина да прекараш ча

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бунсис е добре. Този уикенд ще мога Събота ако е до 2-3 мача и Неделя след 12:30-13:00. Лигата си залужава и се получват добри мачове, особено срещу по-добрите отбори. Грубостите са не тенденциални и настроението на мача е готино. Както казах, съберете се, пък евентуално ще има кой да пази :P Ако разцъкаме през уикенда ще е супер :P Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest C_I_V_I_C

айде бе ФК ХОНДА до каде го докарахме.... ако ме искате пишете ме и мене преди по малко от година спрях с професионалния футбол бях юнуша на ЛЕВСКИ след това играх две години в А-група в БЕРОЕ ст.загора и след това малак престой в МАРЕК .... и да не продалжавам та да се сабираме и да почваме да ги НАКАЗВАМЕ не само по улиците ами и по стадионите..... другите форуми.... :unsure::worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest beneton4o

Ех,ама сте ми далече иначе щях да добавя малко "бразилска украска :worthy: " в отбора :) .......Айде Honda team,мачкайте наред..... :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех,ама сте ми далече иначе щях да добавя малко "бразилска украска :worthy: " в отбора :) .......Айде Honda team,мачкайте наред..... :unsure:

Аре бе майна , кво толково 120 км е ;) Ако ще се организира мач ще мога в неделята аз , след 14 часа :) че събота учене за изпит , а неделя изпити сутринта ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм 100% за ,в отбора съм.Ето тел. ако се събирате за контролен мач или за обсъждане на политиката и т.н.0889282422 и4о

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде бе ФК ХОНДА до каде го докарахме.... ако ме искате пишете ме и мене преди по малко от година спрях с професионалния футбол бях юнуша на ЛЕВСКИ след това играх две години в А-група в БЕРОЕ ст.загора и след това малак престой в МАРЕК .... и да не продалжавам та да се сабираме и да почваме да ги НАКАЗВАМЕ не само по улиците ами и по стадионите..... другите форуми.... :unsure::)

Forumsleague е футболно първенство на българските интернет-общества. Организирано е на аматьорски начала - според правилата нямат право на участие професионални футболисти или трениращи...

Това с професионалния футбол трябва да си остане между нас :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ще запазя игрище на Бонсист за 14:00 или 15:00 (дано да са свободни). Нека всеки, който има желание и време да дойде. Дотук преброих няколко категорични присъствия :unsure: Казвайте кой ще е там в неделя ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ще запазя игрище на Бонсист за 14:00 или 15:00 (дано да са свободни). Нека всеки, който има желание и време да дойде. Дотук преброих няколко категорични присъствия :unsure: Казвайте кой ще е там в неделя ...

Аз съм почти 100% , че ще дойда , ама някой да ми даде точен адрес къде се намира това , че не знам :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Pliushtadin

Аз ще доида само кажете в Неделя в колко часа точно и това Бонсист също не ми е ясно - знам къде е игрището на Унсс (до Киа) също и на НСА игрищата ама това някаде посредата ли се пада :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Orlin
Отговорено (Редактирано)

аз съм там неделята. Това, че колегата CIVIC е тренирал ще е много полезно за отбора. @Blondy не се притеснявай чак толкова. Тея правила са общо взето "ей така" :worthy: А и все пак колегата спомена, че е бил юноша, а другото...само ние го знаем:unsure: Хайде да се събираме в Събота да поразцъкаме :)

Редактирано от Orlin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest GIGGS

Имаме запазено игрище в неделя от 15:30 до 16:30, което означава, че 20-ина минути преди това трябва да сме там. Намира се зад УНСС - довечера ще пусна точно обяснение на местоположението. Имам прилична топка, но може и някой друг да носи. П.П. Нека оставим коментарите относно спортното минало за лични разговори :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Antony

Пишете ме. Там съм.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спортен комплекс Бонсист се намира: http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=8394415c...ix=53&iy=23До игрищата с изкуствена настилка се стига с кола покрай залата на комплекса и след това вдясно (то наляво и направо не може :/ ) П.П. Аз ще ви чакам от 15:00 на бул."8-ми декември" малко след УНСС в посока Дървеница - който не може да го намери да се озърта за черна англичанка с бял българин вътре :D

знам къде е игрището на Унсс (до Киа) :hondarulez:

Точно там - след залата вдясно - над големия стадион

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest icho

И аз ще дийда,само да не се съберем малко хора ,та да не можем да направим едни мачле!Ако наистина има повече топки няма да е зле:hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Място, ден и час са ясни - нека да сме наясно и с присъстващите. Дотук потвърдили са:Antony, Orlin, Tino, Pliushtadin, Icho и аз. Трябва да сме 10-12 човека ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ckb

Пишете ме и мен. И аз съм вратар!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest C_I_V_I_C
Отговорено (Редактирано)

в неделя и аз сам на линя пишете ме и мене.... !!!

Редактирано от C_I_V_I_C

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК де 8 сме за сега,до 10 поне а?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има още ден и половина двама да проявят желание :huh: П.П Ако някой иска да вземе свой приятел, който иска да поиграе - и повече да станем няма да върнем никой.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пишете ме резерва :huh:;);) ще се пробвам да доида ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Restless

на Цветница няма как да дойда...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако нещо се провали или се отмени мачът кажете да знам да не се разкарвам напразно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не виждам причина за отмяна - 15:30 там ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не виждам причина за отмяна - 15:30 там ;)

Колега дай си ГСМ-то да звънкам ако се затрудня при намирането на игрището ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля:http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=a03ce079...ix=53&iy=23Пресечката за игрищата се явява като продължение на ул.Росарио (на картата) в посока комплекс Бонсист (точно преди "8-ми декември да се раздели има пресечка вдясно). Подминавате залата, пред която ако не се лъжа се намира представителството на КИА. След залата вляво и на 20м виждате 2 оградени с мрежа игрища. Ако и така не можете да го намерите:0895623443 Александър ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове сори , че ви подведах , нямах възможност , изпита продължи повече от очакваното :rolleyes: Дано сте поритали добре :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове сори , че ви подведах , нямах възможност , изпита продължи повече от очакваното :rolleyes: Дано сте поритали добре :blink:

Другият път ще тичаш двойно :) Всъщност бяхме само 6 човека, но се видя, че има желание и матриал за развитие.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...