Jump to content
venis77

Пак за рейка

Recommended Posts

Здравеите отново,намерих си рейка от 7 генерация; колата е ударена и собственика твърди ,че реиката е перфектна ; мисля да я взема и монтирам на моята ,понеже тропа и не знам дали да я взема с мотора или само рейката ; кое може да е износено според вас,има ли нещо вътре ,което да се износва или тропането идва само от към реиката...другият вариант е рециклиране.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а още един въпрос,еднакви ли са реиките от 1.6 бензин и 1.7 дизел

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги споделете спешно за това ,дали са съвместими реиките,че ми е спешно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, би трябвало да е същата и за бензин и за дизел

 

бензин

http://japancars.ru/index.php?route=catalog/honda&hmodtyp=17229,17230,17231&nplgrp=4&cmodnamepc=CIVIC&xcardr=5&dmodyr=2004&carea=KG&ctrsmtyp=5MT&xgrade=1.6LS&nplblk=B__3310

 

дизел

http://japancars.ru/index.php?route=catalog/honda&hmodtyp=17232&nplgrp=4&cmodnamepc=CIVIC&xcardr=5&dmodyr=2004&carea=KG&ctrsmtyp=5MT&xgrade=1.7ES&nplblk=B__3310

 

А дали ще я вземеш без мотора или с него няма значение. Ако твоя си работи значи не ти трябва още един. По принцип се износва слайдера, може и самия корпус на рейката или пък една втулка, чрез която се натяга рейката. В най-лошия случай се износват зъбите на гребена.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рейките са еднакви,без значение двигател и година

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,днес взех реиката,в събота предстои монтаж...трябва ли да обърна внимание на нещо по специално или да внимавам за нещо при демонтаж и монтаж после...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледай да центроваш точно шлиците на волана като го стягаш за рейката -изправен волан и гумите да са право напред.Откачи акумулатора преди монтажа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започваме разглобяването,стискайте палци реиката,киято съм поръчал да е читава...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колата вече е пушка,няма никакво тропане по предницата,реиката която ми пратиха излезна читава,вече няма тропане и т.н...много съм доволен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито ,venis77,един колега да има с нетропаща рейка на седма.При мен след ремонта ,радостта от това да не я чувам беше няколко месеца ,сега пак си хлопа .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

след много четене в форума реших да потърся здрава,нерециклирана и да я сменя,рециклирането не е препоръчително,просто късмет извадих че попаднах на здрава рейка от ударена кола на малко километри.

Едит : РЕЙКА !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...