Jump to content
borismw

Фар Сивик 7 ген.

Recommended Posts

Здравейте,въпросът е-фарове от английска хонда,могат ли да се сложат/преправят/ за нашите ляв волан, хонди?При бмв се прави,а тук??? И другият въпрос е-как се казват черните пластмаси/bumpers/ под фаровете,залепени на бронята? Прикачвам и снимка,за да е ясно?И от къде могат да се купят?

post-30728-0-80023900-1470922926_thumb.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това са протектори за броните(Bumper protectors). В английския е-bay съм виждал оферти - по около 30-40 паунда за предни и задни поотделно. Потърси там, или в Хонда(Бултртако). 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фаровете на сивик 2002-2003 не могат да се преправят защото рефлектора е цяло парче и няма такава опция.

За фарове от 2004-2005 фейс лифт модела това е възможно с разглобяване и премахване на една пластина ,която седи пред самата крушка.Като се махна тая джаджа фара свети равно,без да прави чупки.Аз съм го правил на моя Type R вече и си работи без проблеми.

Ако решиш да слагаш слагаш фейс лифт фарове на НЕ фейс лифт автомобил ще ти е нужно преправяне на инсталацията

Редактирано от Nile

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, благодаря за отговорът в темата.Би ли споделил какво трябва да се преправя на инсталацията ако сложа фейслифт фарове на НЕ фейслифт кола?Фейслифт са кристалните с лупата,нали? БЛАГОДАРЯ

 
фар от 2002-2003 преди фейс лифт
1 секция с крушка 

BULB (H4) (12V60/55W) (AUTOMOTIVE LIGHTING)

s-l225.jpg
 
2004-2005 фейс лифт модел
$_1.JPG
 
Този,който може да се преправи е с лупата на къси светлини.
2 секции
къси - H1
дълги - BULB, HEADLIGHT (HB3) (12V 60W) (STANLEY)
 
 
Фара се отваря(провери как става в youtube) ,на секцията на къси се премахва пластината.Работи се бавно и внимателно.
За инсталацията ти трябват буксите на фейс лифтавата инсталация поне на къси и дълги,но може да има разлика и в мигача и габарита.
Т.е. трябва да се направи преходна инстлация от някой еладжия дето знае какво е + и -
Редактирано от Nile

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбрах,Благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ,да питам по запознатите и такива които са слагали фарове от фейслифт ... Въпроса е там,че фаровете които ще слагам са от англия.Някои ми казаха ,че това ще е проблем тъй като диаграмата на английските била обратна,но други са на мнение че фаровете с лупи имали някаква пластина която се махала/местила и нямало проблеми ??? 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж в тази тема съм писал, аз си преправях фаровете.  

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само с премахване на пластината какъв е резултата ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ползвам темата за фаровете, и да попитам - откъде се регулира височината на светлините?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При фейслифта се регулират само ектронно иначе преди фейса мисля че става с отверка, обаче не съм сигурен нека някой който е по навътре с нещата да ти подскаже  

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...