Jump to content
roach

FR-V мнения,съвети и прочие !

Recommended Posts

Здравейте момчета и момичета , да ви питам за съвет понеже не съм от най-компетентните по въпроса с двигателите и не само.


Та, замислил съм да взимам FR-V понеже много ми хареса, а и вече сме трима с идея да нараства бройката на семейството с времето, искаше ми се да ви попитам към кой двигател бихте ме посъветвали да се насоча и като цяло да си кажете мнението за FRV-то. Принципно съм фен на бензина (несъм имал дизел досега може затова да е така) и след малко проучване :whistle:  научих че от бензинките най много хвалят 2.0 и новия 1.8 мотор . Но по нашите сайтове най-често се среща FR-V 1.7 (125 коня). Ако някой има наблюдение и има желание ще се радвам ако сподели, също и ако някой има наблюдение как се държи двигателя ако е с газова уредба  !!!


 Като цяло на ден минавам около 50 км към работа и обратно, този факт не е маловажен макар че километрите не са кой знае колко , но за сам човек ..... 


Общо взето който може да сподели нещо от опит бих бил благодарен  !!!!!


:punk:


Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди да взема настоящото комби и аз разглеждах този модел, но не склоних понеже багажникът му е по-малък, а и съм свикнал да седя по-ниско. Иначе концепцията ми харесваше, но синковеца вече порасна и нямаше да му е удобно между родителските тела, а и никак не ми хареса че заради това са притиснати до вратите, а шофьорската предна колона доста ограничава видимостта. Иначе не е лоша колца -примерно http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11465884477936162&slink=ecxl8k , но при положение че като цена гравитира около Акорд 7 фейслифт -фул екстри не знам дали ти се струва приемливо. Виж на живо и пробвай.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за идеите ще поразгледам още и както каза ще видя и на живо как е ! 

Иначе моето дете е на 2 дена :balloon:  и ще си седи на задна седалка с мама , а предна средна не мисля че ще я ползвам по предназначение засега !!!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 дена :balloon:  Еми честито "татковство" тогава! Да ти е живо и здраво, и вие покрай него, па коли има бол. Наистина на живо оглед и тест драйв си е повече от зяпане на картинки и данни в нета. :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много, засега ще се погледаме в къщи и по нататък ще обикаляме на оглед !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да си кажа , че се обзаведох с едно "ново" за мен и семейството FR-V , двигателя в крайна сметка е 2-ка и засега съм много доволен и се надявам така да е за напред!

Най-хубавото е , че и жената е много доволна от придобивката  :punk:  (знаете как е ) Айде със здраве на всички !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито бащинство и много безаварийни!

Предвид седловата база на този типично семеен автомобил, ти пожелавам да продължиш идеята за нарастване на броя на семейството.То това ни е радостта в живота.

Редактирано от JHM
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземай го и аз си взех Фрв с двете деца

на път няма такъв кеф.

Само че моята е дизел.Изтрелва се перфектно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да си кажа , че се обзаведох с едно "ново" за мен и семейството FR-V , двигателя в крайна сметка е 2-ка и засега съм много доволен и се надявам така да е за напред!

Най-хубавото е , че и жената е много доволна от придобивката  :punk:  (знаете как е ) Айде със здраве на всички !!!

Еми, ха честито! Да те радва и служи вярно, а за децата, вие си решавате. За жената знаем как е :) Мойта рече "ти си решаваш", но се оказа че кожата не и харесва много, както и че си позволявам волности по шосетата, поради наличния потенциал на маторя и окачването -което я "лашка" ако не следи обстановката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, от известно време се оглеждам за FR-V. В една автокъща седнах в една, но мястото за краката на шофьора ми се стори малко. Опитах да дръпна седалката назад, но се оказа докрай. Сега карам Сивик 7-ма ген. и съм свикнал да съм с почти изправени крака, особено левия. Някой има ли наблюдения при всички ли FR-V е така? Иначе съм се насочил към 1.8 бензин.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво, че към 1,,8 инак щеше да имаш жестока конкуренция хахах, шегичкам се де и аз няма да откажа на 1,8, не знам защо ти се струва мястото малко, аз съм 182 и ми е добре, никога не съм посягал към лоста за седалката. Но колкото по-често се качвам да тествам такава кола, толкова повече се влюбвам в нея. Днес реших да видя и една В-класа, мъка мъка мъка, колко мъка има по тоя свят, то тясно от сякъде, па не върви, пък друса кат каруца, слезнах като попарен, инак има фасон ама....

Ако сте забелязали новопоявилито се ФРВ 2,0 в Пловдив с газ, питайте не се срамувайте :).

Редактирано от vesivanova

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Ако някой е гледал това FR-V 2.0 бензин-газ ,което е в Пловдив, моля да ми се обади и да сподели мнение. Днес ще ходя до там да го гледам и ако ми хареса, ще го капарирам. Нямам представа какво да им гледам на тези автомобили.

тел. 0889 999142

 

Предварително благодаря!

Редактирано от vesivanova

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...