Jump to content
Japanese/Power

Сивик

Recommended Posts

Здрасти на сички ;) Решил съм да си копувам количка ;) и по точно съм се упътил към Хонда Сивик 96-та година 1.5 Втек двигател 115 кончета.И Ако може да ми кажете малко повече за хонда като цяло че колата която си взех да се науча да карам беше Жигулка ;) а приятелите ме разобеждават че хонда не е колата за мене че не е доказана марка двигателите са скапани и от мн ръчка се износват бързо ;) а нямам близък човек с хонда да ми каже малко повече за колата и се допитах до вас ;) Мерси на сички отговорили.Имам и снимки на колата но нз как да ги кача ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само за едно са прави - много се ръчкат. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха ;) това да не е немско че да се скапва ... точно за двигателите приятелите ти са се изказали много неподготвени !!! напиши от къде си и иди на една месечна среща ;) хората рядко хапят и с удоволствие ще те качат на една японска трошка на 250К КМ да видиш колко точно са скапани тия изръгани двигатели и как трябва да върви един малък двигател ... ако си от софия ела в неделя и се качи не на една а на няколко ;)П.П. интересно как хонда не е доказана марка и в същото време е НАЙ-ГОЛЕМИЯ произведител на двигатели в СВЕТА !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз съм от сандански не мога да доида до софиа да видя за какфо става въпрос ;) А до колкото моите приятели те карат Фолсваген Опел Волво Фиат според мен се трошки а колата която съм гледал 5.900 внос от Австрия има доста екстри и мисля че си заслужава парите за годините и екстрите а до колкото мошността този двигател добър ли е все пак съм карал жигула и мисля че това ше ми се стори самолет ;) даите вие мнение като водачи на хонда 115 коня добре ли са според вас ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ikurtev

ми те мойте 90 са достатъчно, лично мнение... пък за 115 трябва да е самолет ;) тези твои приятели май никога не са карали японски автомобил, за да говорят такива неща, осебенно за хонда. на мойта и сложих 30к и не ме е предавала, но си я гледам като кукла. не иска много, редовна смяна на консумативи и на пистата. и подръжката не е скъпа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А колко ли ще харчи в пълна ръчка ;) градско за извън градско не се притеснявам ;) Кажете ми как да кача снимки се пак съм нов и си нямам хал хабер ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тези твои приятели явно ги е яд, че ще караш в пъти по добра кола от техните и за това са ти наговорили тези ГЛУПОСТИ. Един авер ме бъзикаше, че двигател 1.4 бил по скоро за косачка от колкото за автомобил, накрая се ядосах и го качих на за едно "кръгче", и сега иска да си продава колата (няма да споменавам каква е за да не будя дразги) ;) и да взима хонда!!! ПС. аверчето ми още неще да си го признае, но аз виждам на каде го дърпа сърцето ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

А колко ли ще харчи в пълна ръчка ;) градско за извън градско не се притеснявам ;)Кажете ми как да кача снимки се пак съм нов и си нямам хал хабер ;)

Цъкваш на подписа ми, след което ти се отваря един сайт. Има бутон Load. Натискаш го и бралзваш снимката от твоя копютър. Даваш после Host it и ти се появяват няколко линка. Първия под снимката го копираш, и след това го пействаш като пишеш мнение. Успех. Редактирано от Antony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest beneton4o
Отговорено (Редактирано)
;);) ,взимай я и имай в предвид 2 неща:1.Приятелите ти ще свикнат да и виждат само "задницата" ;) 2.Доста ще ти завидят ;)ПП......и си оправи линка ;) Редактирано от beneton4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси ви на всички колеги още тази вечер ще звънна за колата и ше я взимам благодаря ви на сички за разбирането :lol: Бенетончо тоя линк си нямам напредстава как да го оправя :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мене точно това е най-разумният избор на двигател за сивик като съотношение динамика/разход - скачай без да му мислиш повече :hondarulez: Караш яко в обороти 1 седмица да и свикнеш, после ги качваш един по един разбирачите и глей им сеира......... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:hondarulez: Взимай Хондето и не му мисли,па да видим после дали няма да си доволен :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За колата:градско - нормално каране в София - 7-7.2. С много ръчка (на 2ра до 100 км/ч) 8.1л/100кмизвънградско - София -Варна - София - 120-140 км/ч - 5.6л/100 кмизвънградско - София - Боровец - 80-100 км/ч - 4.8л/100 км

Да се изкажа, че тука сме само фенове и лошо за Хонда няма да чуеш, но все пак да не стане грешка с разхода.Аз съм с 1.4 с 5 врати, който по принцип е по-лаком от 1.5.Бензин:Градско София: 9 - 10Извънградско - но не магистрала: 5 - 6Магистрала ако си със 150-160: 9 - 10

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest цеко

edi pat ka4i6 li se na honda drugo nqma da pogledne6,tova da ne kolata na hitler 4e da se skapva dvigatelq :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятели прецакаха ме много лошо :) Бях дал капаро на пича да ми запази колата и се бяхме уговорили за 5.500 но я дал на някав за 6000 и аз оставам без кола :) Винаги има нещо което щти пре.бе работата :) ще си търся друга колица и ще гледам да е японка и все пак благодаря на всички

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

извънградско - София - Боровец - 80-100 км/ч - 4.8л/100 км

еи тва как го измисли по обратния път може да даде толкова ма към боровец абсурд се пак е доста изкачването :) пример мойта я карам доста често по този маршруд по точно Боровец - Сф -НБУ към 80 км са в едната посока и на този път ми гори 7 скороста варира от 60 до 180 извън градско и валчене по околовръсното :) та към сф стрелката на бензина почти не мърда ма на връщане видимо пада :) но специялно заради тва 4.8 на 100 ще я засека при по нормално каране в събота

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

язак за хондичката че са те прецакали :( аз си имам една кукла от 2 седмици и сам повече от доволен двигателчето и е 1.5 101кончета и е като стрела спрямо пежото дето карах преди. разхода ми е средно 7 на 100 градско пак изжан града не сам я пробвал още моя съвет е пак да си намериш японче

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ахам ще търся Японка ;) Ще се оглеждам насам натам дано да изпадне нещо ;) Искам колата ми да е над 100 коня :P Искам нещо което да върви доста прилично в нашиа град няма нито една Хонда моята ще е първата :( А ти от къде си взе колата авто къща или ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest beneton4o

Ахам ще търся Японка ;) Ще се оглеждам насам натам дано да изпадне нещо ;) Искам колата ми да е над 100 коня ;) Искам нещо което да върви доста прилично в нашиа град няма нито една Хонда моята ще е първата ;) А ти от къде си взе колата авто къща или ?

............."в нашиа град няма нито една Хонда моята ще е първата".......:(;););) .......е колега,ти дет' са вика уби всичко детско в мен!Ама нищо ти ще си "пионер-новатор" :P !Почакай малко ,все ще харесаш друга ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 323f-fan

Ахам ще търся Японка :P Ще се оглеждам насам натам дано да изпадне нещо ;) Искам колата ми да е над 100 коня ;) Искам нещо което да върви доста прилично в нашиа град няма нито една Хонда моята ще е първата :( А ти от къде си взе колата авто къща или ?

Това за стоте коня не знам по каква причина го мислиш.Ако гледаш европейски коли по над 100 к.с. как вървят,знай че хонда 90к.с. няма аналог по вървене от 115к.с. при опел до 150к.с. при бмв

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest japan

извънградско - София - Боровец - 80-100 км/ч - 4.8л/100 км

еи тва как го измисли по обратния път може да даде толкова ма към боровец абсурд се пак е доста изкачването :P пример мойта я карам доста често по този маршруд по точно Боровец - Сф -НБУ към 80 км са в едната посока и на този път ми гори 7 скороста варира от 60 до 180 извън градско и валчене по околовръсното :P та към сф стрелката на бензина почти не мърда ма на връщане видимо пада :P но специялно заради тва 4.8 на 100 ще я засека при по нормално каране в събота
малка корекция не бях съвсем точен - ОМВ на Горубляне - Боровец - ОМВ на Горубляне - среден разход 4.8л/100 км - между другото караше баща ми. Аз като карам дава повечко че ми е по нервен глезена. По околовръстното със сигурност е доста повече.Japanese/Power,по всички правила на търговията капаро се връша двойно. Иначе цената беше просто чудесна - да не говорим че 1.5 ВТЕК са много редки автомобили

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Еди Ведър

Japanese/Power,....и на мен приятелите ми говореха не вземай японец бля бля бля(че и голф3 ми препоръчваха много силно),ама аз упорит като магаре Хонда Сивик или Мазда МХ-3 накрая Хондата че беше в супер състояние макар и слабичка и сега ги усещам как ми завиждат и се отмятат от казаното :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятели прецакаха ме много лошо ;) Бях дал капаро на пича да ми запази колата и се бяхме уговорили за 5.500 но я дал на някав за 6000 и аз оставам без кола ;) Винаги има нещо което щти пре.бе работата ;) ще си търся друга колица и ще гледам да е японка и все пак благодаря на всички

Май не е лошо да му потърсиш сметка на тоя п...с ако не върви с блага дума има яка тояга макар че ако колата е още при него според мен ти пробва качване на цената даваш му уговорената сума взимаш си колата при нежелание някой и друг шамар и го водиш да прехвърляте колата ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата вече я няма ;) Тоа нещасн.к ми даде парите ;) Но пък може да е било за добро ;) И сега още се оглеждам за японец и сигурно ще ходя на дупница да видя дали има нещо ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.....а това прави 5.7/100, което си е нормално за сивик :unsure: 6.5/100 е икономично извънградско с акорд :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Japanese/Power,....и на мен приятелите ми говореха не вземай японец бля бля бля(че и голф3 ми препоръчваха много силно),ама аз упорит като магаре Хонда Сивик или Мазда МХ-3 накрая Хондата че беше в супер състояние макар и слабичка и сега ги усещам как ми завиждат и се отмятат от казаното :hondarulez:

Знаете ли кои са четирите най-големи грешки на VW? Ако не знаете -да ви кажа...: Голф1, Голф2, Голф3 и Голф4 :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
:hondarulez::blink: Е-е-е-е,добре ,че пропусна една генерация :hondarulez: :hondarulez: :lol: ....... Редактирано от beneton4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...