Jump to content
esetra

Хонда стриим автомат

Recommended Posts

Здравейте!Имам предложение за stream 2005 г.К20 с автоматична скоростна кутия.В момента имам ръчна 2003 К20 156к.с .и съм на кантар да го продам.

 

Та въпроса ми е автомата заслужава ли си откъм надеждност и разход на гориво.Подчертавам,че може би ще я газифицирам.

Дайте някакви отзиви моля ви .Благодаря предварително.

Редактирано от esetra

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че са еднакво надеждни. Автомата ще е удобство, но разхода ще е по голям / май са 4 скоростите /. Ако, ти е здрава сегашната няма много смисъл от смяната.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Включвам се не защото познавам Стрийм, а защото отскоро съм фен на автоматите. Съдейки по цените в обявите, Хонда Стрийм е доста подценяван автомобил, при все че един вид е акорд с необичайна форма на доста по ниска цена. :w00t: Доколкото знам освен двигателят и автоматът( 5 степенен) е същия като на Акорд 7. По спомен при 120 км/ч си на около 2600 оборота при автоматът което прави дългите пътувания доста комфортни. Удобството в градски условия е напълно заслужено за сметка на 1/1,5 литра повече разход. Откъм надеждност не съм чувал за проблеми. Така че покарай един автомат и виж накъде ще тръгне "кантара".

Редактирано от HondaExplorer
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само за протокола - доколкото ми е известно, Стрийм е на платформа Сивик, няма нищо общо с Акорд.

 

Иначе да, К20 с автомат си е направо приказка. Преди 2-3 г. се бях запалил и тествах един Стрийм с К20 и автомат. Ако не ме лъже паметта автоматикът беше 5-степенен. Неудобството при Стрийм е, че имаш или 5-местен автомобил с голям багажник, или 7-местен с никакъв багажник. Ако мислиш да го газифицираш, просто не виждам, къде ще е бутилката. Ако тези 2 неща (багажник и газова) не те притеснявт, направо скачай в ручея ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.Автомата се оказа доста блъскан.Беше като канче.Иначе за газовата не е проблем на местото на резервната.Много здраве на всички.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Газифицирал съм Стрийм,Няма никакви проблеми,освен разгода с автоматик ще мъничко по-голям.Компютъра се разбира чудесно с ОБД-то.Трябва да се сложат само по широки тръби и редуктор с по-голяма камера ,че си дърпа газчица с апетит...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...