Jump to content
zetnova

CR-V 1 Съмнение за отишла гарнитура

Recommended Posts

Здравейте Колеги :) ,

 

  Имам от скоро CR-V 1 /2000/ 147 k.c  . След първоначалните ремонти ми направи впечатление че малко след като загрее двигателя и маркуча към радиатора  става по-твърд . Един майстор ми каза че това е може би знак за отишла гарнитура или глава  (радиатора го смених с нов ). Няма засега вода в маслото. Имали ли сте такъв проблем ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става твърд щото системата подържа определено работно налягане .Имаш ли някви други проблеми свързани с охладителната система ?За мен това е знак че трябва да си караш и да не ходиш при този майстор вече,струва ми се че гарнитурата на собствената му кратуна се е сдухала .Радиатора що го смени -гърловината горе ли се скъса?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ти надува, споко, все ще избие от някъде, въпроса е колко са твърди, системата държи 1.1 атм при изправна капачка, ако са твърди като сух шпек то -твърди са, но ако са като кенче камчия ок са :) АКо можеш намери от някои и пробваи с друга капачка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радиатора беше леко  напукан отпред   и преди да го сменя ми завря на два пъти водата ...иначе парното загрява но сравнително бавно и не особено добре до дупка на топло .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хонда не понася нищо спукано по охл.система,ако има теч задължително ще прерасне в по-голям проблем

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...