Jump to content
Chumata

Обръщане на седалки

Recommended Posts

Колеги някой поставял ли е пасажерската седалка т.е само седалка и облегалка без шейните на шофьорската на мястото т.е има ли вариант.защотото както знаете винаги пасажерската е по-запазена от шофьорската.Мисля,че темата е интересна.Става въпрос за Сивик 6г хеч.

Редактирано от Madness

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти , на мен ми се наложи да ги обръщам защото взех две седалки от десен волан на 6г седан. Аз обърнах и шейните и единствения проблем е че шейната се крепи не на 4 а на 3 болта но пак е доста стабилно . 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да разбирам ли колега,че ако си купя пасажерска мога да е монтирам на шейната на шофьорската ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами примен стана , все пак провери горе долу разстоянията , болтове тва онова и ще стане

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо просто не размениш тапицерията на седалката, все пак се сваля. Мисля че е симетрична от двете страни но може и да греша.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да колега асиметрична е ,но мисля , че не се сваля защото има канали вдлъбнатини и плата там е на вътре по самия канал и по пътя на логиката е залепена за гъбата на сездалката... седалките са от сивкаво зеленикавия тип на карета може да се каже неопределено...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой друг колега със идей да се включи в темата...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-добре обръщай цяла седалка, а не само плата. Няма защо да не се получи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойте наблюдения са,че пасажерските са винаги по запазени от шофьорските,притеснява ме механизмите за бутане на облегалката,те принципно до колкото видях не са монтирани в самата седалка а до нея...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Друго което се замислих е , продава ли се ОЕМ плат за седлки...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти , на мен ми се наложи да ги обръщам защото взех две седалки от десен волан на 6г седан. Аз обърнах и шейните и единствения проблем е че шейната се крепи не на 4 а на 3 болта но пак е доста стабилно . 

 

Колега, като направи промяната, какво направи с двете врътки за нагласяне на седалката? От страната на ръчната ли си стоят? Или ти си взел пасажерската (лява) седалка от колата с десен волан и си я сложил на шофьорската?

 

Благодаря за уточнението.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...