Jump to content
nmnenkov

по новите ЦРВ-та и ръждата

Recommended Posts

Здравейте,

До сега съм карал от хондите само мотор ЦБР, доволен съм от него. Реших  да се сдобия и с едно ЦРВ. То е 2013 г. 2.2 дизел, като цяло машината има много добър вид, но ме учуди, че има доста ръжда по генерацията, полуоските и диференциала. Моля споделете как са вашите возила на тази тема. Повечето нови коли нямат проблем с това и на повече от 5 години, та съм доста учуден това нормално ли е за ЦРВ-тата от това поколение?
Дайте ако имате снимки как изглеждат вашите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако внос от Германия-Австрия ще да е нормално :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, нормално нормално,колко да е нормално!?Все пак кола на 2-3г. :afro:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,

 

Тази кола не е ли в гаранционен период? Не може ли да се рекламира? Мисля че нормалната гаранция, не знам как е при Хонда специално, е 150 000 или 5 години. 

Имам един познат, който караше една Мазда 6 преди 2005, внос и т.н. и от Мазда като бяха обявили, че антикорозионната защита на колата не издържа указаните норми, го бяха предложили във Варна за да му нанесат допълнителна защита, съвсем без пари...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хонда дава гаранция за корозия по покритията- 3 години и гаранция за корозия по каросерията - 12 години.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, прочетох в нета, че гаранцията на Хонда за корозия не се прехвърля на следващите собственици след първия. Явно, че за всеки следващ собственик остава да се бори с ръждата. Споделете вашия опит по темата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...