Jump to content
ruil4o

Препоръчайте магазин за нови части

Recommended Posts

Здравейте!

 

Наближава времето за обслужване на двигателя - ремъци, ролки, водна помпа, филтри. До преди няколко месеца карах френски и немски коли и при такава ситуация съм отивал при майстор и той е поръчвал частите, не знам от къде. Сега с Акорда не мога да му се доверя напълно!

 

Предпочитам качествени части и затова проверих в Бултрако, но... за двата ангр. ремъка, две ролки и водната помпа ми искат 976лв. За 20 годишна кола не искам да се изхвърлям чак толкова! :)

 

Моля пишете ми, от къде пазарите такива неща? Може да ги поръчам от друг град, само за си заслужава цената!

 

Редактирано от ruil4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Магазин Тех-Ко.Частите им са качествени.Но според мен ако кажеш на майстора ти по качествени части да ти вземе ще го направи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там, където ми поддържат моите, винаги ми предлагат няколко варианта, когато има възможност. Пример: за предни дискове и накладки ми предложиха 3 или 4 варианта, от които да избирам. Ако няма, обръщам се към местния сервиз Хонда. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Благодаря на всички за отговорите!

Обадих се в Тех-Ко и от там ми предложиха ремъци на ContiTech и ролки SKF, били качествени. Аз не разбирам много, но тез' ремъци не съм ги чувал. Да ги вземам ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Благодаря на всички за отговорите!
Обадих се в Тех-Ко и от там ми предложиха ремъци на ContiTech и ролки SKF, били качествени. Аз не разбирам много, но тез' ремъци не съм ги чувал. Да ги вземам ли?

 

След Гейтс, това са ремъците с най високо качество, а СКФ пък са лидерите при лагерите, обаче не бързай да ги вземаш, говори първо с майстора си, може да ти направи 30% отстъпка на тези неща .

Ако не иска, или не може,  обади ми се на ЛС.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги от къде и от кой мога да се снабдя с качествено масло "Енеос" (10w40) във Варна? Че не искам да правя избор на случаен принцип.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...